Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? vagy...

Mit jelent ez az álom? vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
volt egy làny akivel követtük egymást instagramon, még elsősegély tanfolyamról ismertem, de nem beszéltünk soha csak visszakövetett. mivel nem beszéltünk soha, így nem is nagyon gondoltam rá, de nemrég egy éjjel vele álmodtam. egy hülyeség volt az egész álom, de róla szólt. mikor felkeltem, làttam hogy valaki kikövetett instagramon, és ő volt az. nem nagyon hiszek az ilyesmiben, és ritkán is álmodom, de ez hogy lehetett? ekkora véletlen egybeesés lenne, hogy a semmiből megjelenik az álmomban, és hosszú idő után kikövet pont akkor amikor vele álmodtam? előtte való este se láttam instan hogy amiatt álmodtam volna vele, a semmiből jött. ha valakinek egyébként van kedve elmagyarázná hogy igazából mit jelentenek az álmok stb? mert nem igazán hittem az ilyen “spirituális” dolgokban, de most kicsit elkezdett érdekelni
márc. 15. 06:57
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezek ilyen belemagyarázások és véletlenek.

Spiritualizmus eleve nincs, csak kitaláció.

Még áltudománynak sem nevezném, mert az egyfajta "megtiszteltetés" lenne.

De soha nem volt tudomány, esszenciális hülyeség csak az egész.

márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!