Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legjobb tudatos álmodás élmények?

Legjobb tudatos álmodás élmények?

Figyelt kérdés
Mi volt eddig a legjobb dolog, amit lucid dreaming kozbe csinaltal? Mi a top X legjobb dolog szerinted, amiért mindenképp megeri ez az egész?

ápr. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal smárolok akivel akarok
ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én álmodtam izgalmasakat, de csak ritkán ... én mikor tudatosan álmodtam, akkor se irányítottam az eseményeket, csak magamat tudtam benne, s hát néha érdekes döntéseket hoztam az álmaimban ... engem a harmadik szem és az elmélkedés, mély meditáció jobban vonz.


Ha valami megéri jobban, az az, hogy az egész csakrádat felpörgesd a maximumra, de csak abban a tempóban, hogy az energiáid neked dolgozzanak, s ne ellened. Ha érzékeled, hogy rosszabbul érzed magad az esetek többségében, azt jelenti: valamit rosszul csinálsz, de nagyon.

ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maga az a fajta kiélezett tudatosság és intenzív testi lelki érzékelések, bármit is teszek egy ilyen tipusú álomban. De például szándékosan repülni, a levegőbe emelkedni is fantasztikus érzés. Pedig nagyon tériszonyos vagyok, de tudatos álmokban nem zavar a magasság sem.
ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erdobe szexelni egy bomba novel
ápr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!