Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet az, hogy az asztrális...

Létezhet az, hogy az asztrális utazás során nem tudok visszatérni a testembe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 09:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

Asztrális utazás, az álom is!

Bizonyított tény, hogy egy asztrális utazás során,egy magassabb szférába, energiaszintre jutsz. Ha ebből az állapotból hírtelen fel kell ébredned, az asztrális test nem tud megfelelően visszakapcsolódni a fizikai testhez, ezért úgy érzed magad,mintha be lennél lőve, fáradt vagy,mert nagyon sok energia kellett arról a tudatállapotról való hírtelen visszajutáshoz. Én nem azt mondanám, hogy létezik,inkább hosszu a regenerációs folyamat,ami úgy tűnhet nem vagy "magadban".

Ha kérdés van privátba légyszi!

üdvözlet

2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó előtti válaszolónak:

ha valaki beteg, vagy akár valami szellemi problémája van, nem is ajánlott számára az asztrális utazás.

kérdezőnek: elvileg nem lehet. az asztráltested és a fizikai tested folyamatosan össze van kötve.

2011. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet,mikor beteg vagyok,gyenge,vagy lelkileg nem vagyok formában,akkor sosem jön össze az asztrál utazás.
2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is tapasztaltam magamon. Olyankor nem tudok koncentrálni eléggé, hogy összejöjjön
2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!