Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az álmokat lehet irányitani?...

Az álmokat lehet irányitani? És ha igen hogy?

Figyelt kérdés
És az mitől lehet hogy van egy fiu akivel kavartam és régen nem találkoztam vele de mostanába vele ish szoktam álmodni de soha nem tudom meg a végét....köszönöm a válaszokat!:]
2011. márc. 23. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akarni kell.
2011. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha erősen koncentrálsz, hogy megváltoztasd akkor másodperceken belül felébredsz(én így tudtam felébreszteni magam, ha rosszat álmodtam) :D De én már évek óta nem álmodtam...
2011. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az álmodat mindíg te irányítod.. Mindíg azt teszel benne amit te akarsz.. csak mikor felébredsz akkoir érzed furcsán..


Mint pl.: Veszeketsz valakivel, de nincs egy jó beszólásod se.. 1 óra múlva tele vagy ötletekkel mit kellet volna mondani.

2011. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod irányítani az álmaidat csak nagyon nehéz. Hosszú tanulási folyamat szükséges hozzá. Ugyanis ott kezdődik, hogy meg kell tanulni felismerni, hogy álmodsz anélkül, hogy ezzel felébresztenéd magad. És ez csak az első lépés. Már sokaknak ajánlottam az oldalon Robert Moss: Tudatos álmodás c. könyvét. Neked is ajánlom.
2011. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) és azt nem tudjátok mitől lehet hogy sose tudom végig álmodni az álmom egy fiuval mert mindig felkelek?:O
2011. márc. 23. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jellemző dolog, általában a legérdekesebb résznél ébredünk fel. Ez lehet a felfokozott állapot miatt is, hogy a valóságban is elkezded megélni az érzéseket amiket álmodban ez által gyorsabban kezd verni a szíved és gyorsabban veszed a levegőt, és már ébren is vagy. De ha van idő lustálkodni és ilyenkor nem nyitod ki a szemed, és az álmot játszod vissza magadban akkor visszatérhetsz az álmodba. Nem biztos, hogy sikerül mert nagyon nehéz.
2011. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem nehéz, tehát ez ne vegye el a kedved. De gyakorlás nélkül ne számíts sok sikerre ;)
2011. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jolvan köszönöm szépeen!:)
2011. márc. 24. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
azt is meg lehet tanulni hogy hogyan tartsd magad álomban: ha már felismerted hogy álom könnyen felébredhetsz, viszont érzed mikor kezdesz ébredni, ilyenkor gyorsan le kell magad nyugtatnod álmodban, alapállásba kell állítanod magad mintha épp aludni akarnál álmodban. ezzel megnyugszol és nem ébredsz fel. nekem ez már sokszor bejött
2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az álmokat a tudatalatti hozza létre, lehet múltban történt sérelem, vagy akár jövőbeli félelem. Általában van valami kapcsolata az életünkkel.
2011. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!