Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmom elég érdekes volt....

Az álmom elég érdekes volt. Ez mit jelenthet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Csak arra az 5-10 mpre emlékszem, hogy egy üres szürke színű fallal körülvett helyiségben vagyok, ahol az ajtó ilyen barnás színű és be van zárva. A szoba szabályosan négyzet alakú volt és minden szét volt dobálva/barmolva benne a bútorok. Összesen csak 4 tárgyra emlékszem ami ebben a szobában volt amik csak fel voltak borítva. Egy négylábú faasztal, egy rendezetlen ágy, a párna lent a földön, egy barna színű faszekrény amiben volt egy fehér póló felakasztva egy akasztóra és ki volt nyitva maga a szekrény ajtó, de semmi más nemvolt benne még 3 akasztón kívül és egy ilyen világos barnás krém színű volt a földön. A padló parketta volt. És ez még nem elég. Egyet pislogtam és 12 macska jelent meg. 1 az ágyban,1 a szekrény tetején, 3 a szőnyegen és a többi körülöttem volt és engem bámultak mind a 12-en. Oszt körbeforogtam és megsimiztem az egyiket aztán erre már felébredtem. :S
2011. márc. 22. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hirtelen gyatra fogalmazás ért, de szar napom volt...
2011. márc. 22. 22:51
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. Ezt "rakta össze" az agyad a legutóbbi emlékeidből és a vágyaidból.
2011. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valószínűleg ez egy REM-szakaszos álom volt, azt. :) Hacsak mostanában nem voltál valami hasonló helyen, és nem találkoztál egy rakás macskával. :)
2011. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

macska: fuggetlen lelek, noi szexualitas, kreativitas, hatalom. mas ertelemben csapas, balszerencse.

sotet, zart, kellemetlen szoba: ugy erzed fogoly vagy, vagy elnyomott bizonyos szituaciokba.

2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp semleges érzetem volt a szobában. :D Csak egy pillanatig volt bennem para, hogy egy bezárt helyiségbe voltam.
2011. márc. 23. 06:32
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, ha már a macskáknál tartok akkor elmondom, hogy van nekem 3 macsekom akiket szeretek. :D Szerintem inkább a függetlenséget jelenti, mert nőm az jelenleg nincs...
2011. márc. 23. 06:33
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha már 12 a macskák száma akkor szerintem 12 napig/hétig van függetlenségem utána már nem lesz. :D
2011. márc. 23. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugy legyen!
2011. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!