Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom ez most nagyon naív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ez most nagyon naív kérdés lesz, de szeretném ha nem néznétek hülyének, köszi. Valaha fogunk egymással találkozni? Vagy ez egy "álom"?

Figyelt kérdés

Vn egy srác (22) akit egy ismerkedős oldalon ismertem meg, aztán msnen kezdtünk dumálni. rengeteg "idegennel" beszéltem msnen, de ő más ő vele valóban mindenről tudok beszélni, és nagyon jól kijövünk egymással. lassan 4,5 hónapja dumálunk, de még nem találkoztunnk, mivel ő eléggé messze lakik tőlem.vnak épeink egymásról, már webcamoztunk is. ő már feszegette a találkozást nem is egyszer, de azt akarja, hogy én menjek. és én pedig hiába mondom neki, hogy jöjjön ő, mindig csak az a válasz, hogy ha akarom eljöhet hozzám( hát persze, hogy akarom, de sosem jön...) nah szóval az a lényeg, hogy igazából én már akarok vele találkozni, ami őt illeti úgy tűnik, hogy ő is mert mondja, meg szinte minden nap ír nekem. de nem tudom, hogy mit tegyek, mert én most nem tehetem meg, hogy több 100 kilométerre elmenjek:( meg ebből az egészből lehet valami? valaha fogunk találkozni? és mégis hogyan kellene találkoznunk? annyira bánnám ha ez a "szép" "kapcsolat" kárba menne és csak msnen ismernénk egymást:(

kérek mindenkit,hogy értelemes, rendes válaszokat írjon, ne durvuljatok léccy :S előre is nagyon köszi:)


2010. máj. 2. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
vannak *képeink egymásról, bocsi jah és L/16
2010. máj. 2. 19:11
 2/9 A kérdező kommentje:
jajjj kérlek értelmes válaszokat írjatok!!!!:'(
2010. máj. 2. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább keress valakit közelebbőrl. persze rengeteg ilyen hasonló dologból lett házasság, gyerek stb, de 16 évesen nem biztos, hogy jó ötlet. Nekem is voltak ilyen kapcsolataim, de a végén mind összeomlott, mert a távolság, és a valóság közbeszólt. Lehet, hogy msn-en el tudtok dumálgatni, de az nem ugyanaz, mikor szemtől-szembe találkoztok, beszélgettek.

Inkább próbáld meghagyni barátságnak, és találj mást, közelebb :) Biztos nem lehetetlen.


Ja, ez az én véleményem. Nekem 5-ből egyszer sem működött. De lehet, hogy te más vagy :)


20/L

2010. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő is úgy gondolja, hogy 100km az már több mint egy laza délutáni program főleg ha egy lány miatt utazik az ember. Szerintem minél előbb találkoznotok kellene, mert így csak kínzás a távkapcsolat. Főleg, hogy ez már rajtad most is látszik. Talán ha élőbe találkoztok akkor kicsit csalódtok is és úgy könnyebb lesz szakítani mintha sose találkoztatok volna. Vagy ellenkezője lesz és elrabol, hogy ott maradj :D
2010. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
CSak személyes találkozás után tudsz mad biztosat,de azt Neked kell tudnod,mennyire fogod fenntartani egy több száz kilóméteres kapcsolatot.Egyébként ő is tehetne lépéseket,ne várja el,hogy Te menjél.Mondjuk ha Te Nagykanizsán élsz,ő Nyíregyházán,akkor találkoztok félúton:Bp-en.De általában az ember nem olyan,mint ahogy mutatni tudja magát MSN-en,élőben kell bizonyítania.
2010. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pont egy ilyen kapcsolatom volt. Ma lett volna 3 éve hogy először személyesen találkoztunk. Másfél hónapja dobott ki. A kapcsolat nagyon jó volt. Voltak persze hullámvölgyek és volt pár nagy vsezsekedés is. Szerintem mindenhol van. A lényeg az hogy a kapcsolatot nem bántam csak azt hogy vége lett. Most ő 38 éves én pedig 23. 250 km-re lakunk egymástól. A körülmények nem voltak ideálisak de szerettük egymást és megoldottunk bármit. Próbálj te lépni. Találkozzatok és ha bejöttök egymásnak nagyon boldog leszel. Ha nem akkor mit veszítettél....
2010. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan msn partnerem akivel több mint 1 éve beszélünk, de még sose találkoztunk. nem is fogunk, pedig én is megbeszélek vele sokmindent és minden nap legalább 3 órát besz. szerintem ne éld bele magad, akkor nem érhet csalódás. :)


18L

2010. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt hiszem én is mostmár, hogy az lesz a legjobb ha nem élem bele magam ebbe az egészbe:(:)

és köszönöm a válaszokat!!!!=)

2010. máj. 4. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah, összejött a találkozó?
2014. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!