Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallássérült fiúval járok én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallássérült fiúval járok én halló vagyok. Lehet ebből tartós kapcsolat? Van ennek jövője? Hasonló eseteket élményekere vagyok kiváncsi! És a véleményetekre

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ebből tartós kapcsolat??? Még jó, hogy lehet, ettőlő is ugyanolyan fiú, mint a többi!!!
2009. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogyha szereted és ő is szeret szavak nélkül is megértitek egymást:)
2009. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerös házaspárnal a feleség nem hall semmit, a férj meg rendesen hall mindent. Több mit 15 ève vannak együtt, van 3 gyerekük és nagyon jól megvannak egymással - jobban, mit sok másik házaspár.
2009. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
nekem nincsen ilyen vagy ehhez hasonlo elmenyem, de sztem nem reménytelen a dolog, sőt. ők is emberek, csak van egy kis "gondjuk". nehogy mar ez döntse el h akarsz-e vele jarni, vagy nem. hallottam egy olyan házaspárról, akik mindketten süketek és vakok voltak. az egyik mindig fogta a masik kezét, amig az mutogatta neki a mondandóját.
2009. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb barátnőm vak, a barátja rendesen lát, 5 éve együtt vannak, most épp készülnek az eljegyzésre (mindketten 20 évesek). Attól, hogy valaki hallás- vagy látássérült, az illető ugyanolyan ember, mint aki egészséges, nem ez számít, hanem hogy szeretitek-e egymást.
2009. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik ismerősöm vak. Megismerkedett egy látó lánnyal. Már évek óta házasok. :)
2009. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Na, hogy a mozgássérültek se maradjanak ki, kapásból 3 párt ismerek, ahol az egyik kerekesszékes, a másik ép, és kb. 15-10 évek óta házasok, vannak együtt.
2009. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig adott válaszokat.Megerősitenek.Én már 29évesen komoly kapcsira vágyom ő 32.2hónapja vagyunk együtt és imádom.Csak neki most nincs munkahelye és ebbe a világba nem tudom talál e.Én meg egyedül nem birom eltartani magam is alig.De akkor hogy tervezzünk.Vagy éljem az életem és felejtsem el?

Ezért vivódok.

Nincs meg a biztonság mellette...

2009. jún. 12. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Most azért nincs/nem talál munkahelyet magának mert hallássérült vagy mert válság van, nehéz munkát találni stb....attól még hogy hallássérült lehet állása, nem?!


Azt én nem tudhatom, hogy van-e jövője, de azt tudom, hogy én is hallássérült vagyok és nem merek senkit közel engedni magamhoz, nehogy megtudja a "titkomat".Túl sokan megbántottak már .


-egy hallássértült-

2009. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző hozzászóló vagyok : gondolom ez a fiú a betegségéből adódóan szerényebb, visszafogottabb az átlagosnál,mert nem úgy hall mint TI és ez akadályozza a kommunikálásban.
2009. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!