Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik az 1-2 hónapos...

Hogy alszik az 1-2 hónapos babátok? Az enyém 6 hetes múlt, azt hittem, hogy majd egyre többet alszik éjszaka, ehhez képest ma pl. óránként felébredt és sírt.

Figyelt kérdés
Nam tudom, hogy szerencsések vagyunk-e a babánk éjjeli alvási szokásaival: eddig este 9től éjjel 1ig aludt, majd 2től 5ig húzta a lóbőrt. 5től kicsit fenn volt, de 7-8tól még aludt 1-2 órát. Mostanában azonban egyre nyugtalanabb, most éjjel pl. óránként felébredt. Éhes nam nagyon volt, mert csak nyammogott a cicin, hasa sem nagyon fájt. Nem értem, miért nem tudott aludni. Emellett két napja állati nyűgös, mostmár lassan megharagszom rá, dühít, hogy sehogy nem jó semmi neki, pedig tényleg mindent elkövetek :(.
2011. ápr. 29. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

6 hetesen ugyanúgy aludt a kislányom is. Aztán 7 hetesen az 1 órási és a 4-5 órási kelésből csinált egy 3 órásit. 8 hetesen már nem 9-10-kor aludt el, hanem fél 9 körül. Szerintem idő kérdése, hogy a te babád is többet fog aludni.

Ha vigasztal, az én lányom is nyűgös 2-3 napja, és a barátnőmé is. Valami van a levegőben. Szerintem jön valami front. :(

2011. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtettem, hogy front lesz az oka... :(
2011. ápr. 29. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 2,5hós a kislányom és ő is nagyon nyűgös 2napja.megérzi a frontot szegényke:(
2011. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!