Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy mit tegyek?...

Azt álmodtam, hogy mit tegyek? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy érdekes dolog történt még éjszaka... a kutyám lélegzett, mit jelenthet? :/ Eléggé aggódom, mivel nem tudom mit tegyek, és azt se, hogy ez mit jelent. Ha legközelebb a fal felé fordulok, mit tegyek? Mit jelenthet ez?

#világvége #2012 #maja naptár #marónátron #szimatbenő #ökörkutya
2011. júl. 3. 02:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik 1 embernek tűnt csak fel, hogy a sok idióta kérdést parodizálja ki; "Álmodtam az éjjel, MIT TEGYEK?" szintűeket.
2011. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

18:01


Jó úton haladsz a teljes mentális épség felé, de még mindig művelsz pár érdekes dolgot, pl. felraksz a netről a netre kérdéseket.

2011. júl. 5. 15:34
 13/44 anonim ***** válasza:
53%
hát te nem vagy magyar az 100. Úgy beszélsz mint valami béna robot... És igen aztadom.blog.hu-ra felkerült :D
2011. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
65%
14.30 akkor meg ez eléggé rossz téma. Ha olyan HAHA lenne akkor humor témába kéne...
2011. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

15:52


Szerintem meg szopd ki a két-hete-vízhez-nem-ért anyukád megsavanyodott vaginájából édesapád alvadt hímivarsejtjeit. Amikor a főhörgőidben habzó spermium miatt nem kapsz levegőt, akkor gondolkodj el azon, hogy mekkora egy született szerencsétlen kis homokos farok vagy és utána dögölj meg :)

2011. júl. 5. 19:06
 16/44 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg ilyen szarokkal kell terhelni a gyakorikérdések szerverét?

Jön a nyár, és unatkoznak a 10 évesek ://// Menjetek pancsolni.

2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
38%
hát gratulálok!! Emberek! Ebből lesz uri geller utódja!! Beszédteknikája már van
2011. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Te meg a jó édes anyád vérébe pancsoljál, te g*ciszájú kis fos :)
2011. júl. 8. 13:45
 19/44 A kérdező kommentje:
Gratulálok annak az egy embernek, aki értette. Nem baj az, ha nem, ugyan, de mi a retkes anyád csiklójáért pofázol ide, ha egy született szerencsétlen kis sügér gyökér vagy? Idióta rohadt kis nyomottseggű f*szkalapok! A ku*va anyátok!
2011. júl. 8. 15:26
 20/44 anonim ***** válasza:
76%

Hehe :D Bírom az ilyeneket. Gép mögött nagyon nagy a pofájuk, és azt gondolják, hogy ők bárkit megvernek. De persze amikor ott áll előtte, akkor meg beszarik. :) Tudod nem erre van az internet...

De őszintén gratulálok annak, aki téged megalkotott, hogy ilyen dolog sikerült... miért kell egyből anyázni? Mert mást nem tudsz... köszönöm! :)

2011. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!