Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy mit tegyek?...

Azt álmodtam, hogy mit tegyek? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy érdekes dolog történt még éjszaka... a kutyám lélegzett, mit jelenthet? :/ Eléggé aggódom, mivel nem tudom mit tegyek, és azt se, hogy ez mit jelent. Ha legközelebb a fal felé fordulok, mit tegyek? Mit jelenthet ez?

#világvége #2012 #maja naptár #marónátron #szimatbenő #ökörkutya
2011. júl. 3. 02:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%

UI.: Amikor vagy 7 ember leírta, hogy írd le normálisan, mert nem értik, a te válaszod mi volt?


"C'mon kid on my lap, guess who's back with a brand new rap and I don't mean rap as in a new case of child molestation accusation!"


Nem tudom, te kire gondoltál, hogy ezt érti... de ahogy jólesik neked. Viszont az, hogy anyázol, csak az értelmi szintedet tükrözi... az ilyen emberek miatt olyan a helyzet, amilyen. Pacsi!

2011. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan
2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a ti visszamaradott szellemi állapototok miatt ilyen a világ :) Gyere ide b*sznád szájba és úgy felverem azt a retkes képedet hogy anyád nem ismer rád. Ti beszéltek ti kis nyomott férgek akik a f*szukban turkálnak egész nap aztán a kukitúrós kis mancsaikkal kiosztják az embereket, hogy miattuk szar a világ, meg hogy net mögül nagy a pofájuk. Mondom b*zmeg, találkozzunk és meglékelem a kib*szott koponyádat, neked nagy a pofád kisapám, úgy besz*rnál ha szemtől szembe lennénk. Hogy rohadnátok el mind ti fogyatékos k*rvák.
2011. júl. 11. 13:06
 24/44 anonim ***** válasza:

16:13

Mit magyarázzon meg? Már elnézést, de aki ezt nem érti, annak tőlem -és mástól is- csak merő sajnálat fog kijárni.

Azért vicces, hogy egyszer parodizálják ki a nyomorult kérdéseiteket és azonnal ide jöttök sírni. Csak először a saját soraitok között kéne szétnézni; A "MIT TEGYEK BESÖTÉTEDETT A SZOBÁMBAN" kérdések között, és utána jönni ide bemutatni az életműveiteket. Gratulálok én is ezúton.

2011. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
76%

Te hallod, én csak röhögni járok ide xD

Már a többi ember is csak nevetni jön azon, hogy hogy fel tudod magad k*rni azon, hogy megmondják az igazságot.

Tudom, hogy káromkodni nagyon tudsz. Ezt már megmutattad párszor, és tényleg magadat tükrözöd vele...

Igen, miattatok ilyen a világ. Nem tudtok emberi módon kommunikálni? Beszélni? Nem, csak ütni, és sértegetni. Ez nem emberi mód. De ha gondolod, húzd csak tovább magad rajta, mi jót röhögünk az egészen. :D Mindenki úgy szarja le ezt a dolgot, ahogy illik, csak te nem. ;)


Kedves "Volkh"

Akkor megkérlek téged, hogy ugyan magyarázd már el, "tudatlan" embertársaidnak, hogy mi a jó f*szt akar ez a kérdés jelenteni...

Nem véletlen nem érti senki se, de úgy néz ki, hogy TE igen.

Akkor megkérünk, hogy írd le, mit jelent.

Nem az a gond, hogy ilyen kérdést tett fel.

Hanem ahogy válaszol...

2011. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Jó figyeljetek, talán igazatok van, elszaladt velem a ló. Bocsánatot kérek mindenkitől, akinek szidtam valakiét, meg hogy paraszt módjára viselkedtem. Bocsi mindenkitől.
2011. júl. 11. 20:39
 27/44 anonim ***** válasza:
Te nagyon fura vagy.
2011. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de legalább beláttam, hogy helytelen magatartást tanúsítottam. Igyekszem változni.
2011. júl. 11. 20:59
 29/44 anonim ***** válasza:

=)

Ez szép volt. :)

Személy szerint megbocsájtok, nagyon nehéz beismerni, hogy hibáztunk, és neked sikerült. :)

2011. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
vidd el a kutyust állatorvoshoz, egy kivisgálásra, hogy minden rendben van-e
2011. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!