Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek hogyha valaki egy...

Szerintetek hogyha valaki egy meghalt csaladtagjaval almodik es beszelget vele es almaban is tudja hogy meg van halva akkor igazabol megjelenik neki a szemely vagy csak az o kepzelgese?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is hallottam már ilyet a keresztanyám is álmodott az apukájával!
2012. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Anyukám nekem azt mondta, hogy halott rokonokkal való álmodás közelgő havat jelent. Egyszer a dédnagymamámmal álmodtam. Tudtam, hogy halott, és láttam őt. Láttam őt, de nem beszéltem vele, csak csodálkoztam. Még 3 éves koromban, nem sokkal a húgom születése után halt meg. Az álom után nem sokkal tényleg esett a hó. Havazós időszak volt akkor, de szerintem mégis lehetett valami összefüggés.
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem csak búcsúzni jönnek. Szép emlékeket is csinálnak.

Én 5 éve veszítettem el a papámat. Akkoriban mivel csak én törődtem vele a családból,és én találtam rá nagyon kibuktam. Megálmodtam,hova van elrejtve a pénz,nem tudta senki,csak a testvére. Elmentem a lakására,mert bevolt törve az ajtó üveg,mikor a rendőrök bementek hozzá. Elmentem egy ismerőssel,ha jól tudom a temetésére szánt pénz volt. Pont ott volt a helye,ahol álmodtam,de addigra a testvére elvitte. Persze,hazudtak,hogy az örökség stb még arra sem volt elég,hogy a házat kifizessék,a temetést is saját zsebből állták. Szóval Papa szerintem akarta,hogy keressem meg a pénzt. Ahol volt a háló szobája eszméletlen nyugtalan voltam,megdermedtem, éreztem,hogy figyel valaki. Álmomban sokszor előjött. Majd kicsit alábbhagyott. Azóta sokszor van,hogy vele álmodok, új dolgokat kreál az agyam,ott áll, beszélni akar velem,vagy egyszerűen csak a lakásában vagyok vele. Olyan is volt,hogy idegenek élnek a lakásában, konkrét személyeket láttam álmomban és mentem a lakásában,mint aki valamit keres. Rossz felébredni,mert sokszor azt hiszem visszatért,vagy alapból életben van. De örülök,hogy vannak ezek,mert vele lehetek. Sajnos egy szeretlek nem volt a legjobb búcsú. Többet akartam mondani. szerintem tényleg vannak,akik üzennek.

2020. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!