Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Még belegond...

Mit jelenthet ez? Még belegondolni is rossz.

Figyelt kérdés
Reggel álmodtam hogy fekszek az ágyban egyszer csak megjelenik egy macska elkezdem késsel dobálni a macska menekült végül egy utolsó kés majdnem eltalálja mellé esik de pont belefúródik a földbe amikor megnéztem akkor a kés egy bottá alakul át majd a macska bemenekül a fürdőszobába én megfogom majd beleteszem a kádban nem sok víz van benne de a macska mégis fuldokolni kezd aztán egy másik kádba tettem ahol ugyanaddig van a víz de ott meleg a víz de itt már meg is fullad a macska.
2011. júl. 26. 15:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen hülye válaszból nem tudom meg szóval kérlek hanyagold a válaszadást.
2011. júl. 26. 16:50
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat előtte arra gondoltam elköltözök itthonról mert már nem bírom tovább és hogy nem lesz könnyű mert majd próbálnak rávenni hogy maradjak de ez még este volt de leírtam hátha ....
2011. júl. 26. 16:55
 13/13 anonim ***** válasza:
bazzzzzzeg beszarok ijet ma enis almodtamo.O csak en nem dobaltam es miko bene vot a kadba kimentem majd vissza be es a macska megvol fulladva o.o
2011. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!