Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt életetek legszomorúbb,...

Mi volt életetek legszomorúbb, legboldogabb, legizgalmasabb, legszokatlanabb álma?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez tudat alatti varázslat amit írtál,nincsenek véletlenek :)
2011. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:D

Köszi a válaszokat, és várom a további érdekes álmokat. Én ugyan nem igazán értek az álomfejtéshez, de a tudatalatti álmunkban sok mindenre képes :)

Nekem volt olyan többször is, hogy megálmodtam mit kell tennem egy helyzetben.

A legfurcsább amire emlékszem, hogy egy tavon ültünk egy hajón, olyan emberekkel, akiket igazából nem ismertem, de álmomban igen. Azután egyikőjük egy távcsövet nyújtott nekem, én meg belenéztem, és a távolban megláttam egy hatalmas kacsát, ami fából volt, és akkora volt, mint maga a hajó, és azt mondták meneküljünk, mert ragadozó! :D

2011. okt. 3. 14:31
 13/13 anonim válasza:

A legszokatlanabb és legtutibb álmom egy elég nagy marhaság volt...xD

Arról szólt, hogy kora reggel kint vagyok az udvaron és a barátnőm rámcsörög telefonon, hogy ne lepődjek meg a sulim új külsején ugyanis felújították. Hirtelen megjelent apám egy fehér kisbusszal, hogy elvisz engem a suliba. Egy teljesen ismeretlen úton mentünk. Mikor odaértünk nagyon durván meglepődtem, hogy milyen nagy a suli udvara. Minden tele volt különleges színesebbnél színesebb növényekkel, pillangókkal és nagyon édes illat volt. Megtaláltam a barátaimat, akik ruhástól fetrengtek egy cappucino szökőkútban, amit megkóstoltam és nagyon finom volt. :) Aztán elindultam tovább felfedezni az udvart, ahol megint összefutottam a barátaimmal, de akkor már egy pudingmedencében voltak. Az iskola folyosói is tele voltak virágokkal meg minden. Csak az volt a gáz, hogy az összes tanár idegbeteg állat volt iszonyú nagy fogakkal és állandóan vicsorogtak. :o

Másnap elmeséltem ezt az álmomat a haveroknak és osztatlan sikert aratott. xD

2011. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!