Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodtam! Ez mit...

Halottal álmodtam! Ez mit jelenthet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Éjszaka egy halott személlyel álmodtam : Nagyon örültünk mind2en a 'találkozásnak' megöleltük egymást és beszélgettünk . Ez vajon mit jelenthet?
2012. jún. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok lehetnek valósak is, mivel mikor alszol akkor az asztrálszférára kerülhetsz, ahol már tudsz találkozni a halottakkal.
2012. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy lehetne valós , ha már meghalt az a személy avgy 7-8 hónapja
2012. jún. 5. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ismerted, naponta láttad, tudtad, hogy meghalt és vele álmodtál. Azért álmodtál vele, mert az álmok az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 6. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A halál az álmokban általában nem rossz jelentéssel bír, inkább az elengedés, elválást jelezheti.
2012. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!