Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt már számtal...

Miért álmodtam ezt már számtalanszor?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam azt hogy valami magas helyen vagyok, pl hegy, és lezuhanok, pont amire leérnék akkor arra ébredek hogy rázkódom. (rángatózom)
2012. jún. 8. 14:51
 1/7 anonim válasza:
És rúgod a port,mint egy Omega koncerten?
2012. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja.. gyökér :D:D


Amúgy nem hiszek az ilyen olyan álomfejtésben meg a jóslásban stb... Csak érdekes hogy olyan sokszor álmodtam már ezt, és gondoltam felteszem ide a kérdést hogy milyen választ fogok rá kapni... :D

2012. jún. 8. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán egy bizonyos dologgal kapcsolatban vannak félelmeid a hétköznapokban, és ez a szorongás vetült ki az álmodra.
2012. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az álmok arra vannak hogy feldolgozzák az az nap

történteket.Minden kis apróságot tehát ha el megy melletted egy mentő és te csak pár másodpercre is a halálra vagy a balesetekre gondolsz van esély rá hogy azzal kapcsolatban álmodsz.Mindent ilyenkor dolgoz fel az agyad biztos érezted már hogy egyik nap valami nagyon idegesített és felhúzott másnapra meg már nem annyira érdekel.Ez az álmod két okból lehet:vannak olyan dolgok amiket az agy nem képes egy alvással feldolgozni kisebb traumák vagy olyan dolgok ami az életünkben nagyon rosszúl estek és mivel nem tudja feldolgozni ezért életed során többször is álmodsz velük.Ezek a visszatérő álmok.A másik ami miatt lehet az a magas vérnyomás ami miatt azt álmodod hogy zuhansz.

2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs.hogy beleszólok,de én meg azt szpktam álmodni hogy egy magashelyről esek aztán lebegek.

Nem tudjátok az mitől van?

2012. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és mit jelenthet
2012. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zuhanás nekem is sokáig visszatérő álmom volt , vett is akkoriban a nővérem egy álmos könyvet, megnéztem napi rendszerességgel , hogy mi mit jelet , mindegyik úgy kezdődött , :-szexuális töltetű álom

Akkor még csak 8 éves voltam:-(

2012. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!