Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok175/72...

24 éves lány vagyok175/72 kg.3 hete járok konditerembe heti 2 alkalommal, de szeretnék többször is. Hogyan fogyhatok legalább EGY 5-ÖST viszonylag rövid időn belül? Fehérjeport ajánljátok? Mennyit hogyan?

Figyelt kérdés
Esetleg hasról hogyan lehet fogyni? az étkezésemen is változtattam. kérlek segítsetek :)
2012. jan. 19. 12:42
1 2
 1/13 Zakathol ***** válasza:

Szálkásító étrend szükséges és sok aerob/kardio mozgás


Helyi zsírégetés nincs, nem is volt, aki mást állít hazudik.


A fehérjepor egy étrendkiegészítő: Az étrended egészíted ki vele, ha szükséges, de önmagában csak azért mert fehérjeturmixot iszol, nem fogsz fogyni.


A konditeremben mit csinálsz? Mert ez így tág fogalom :)

2012. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell és aerob mozgás a súlyzós edzés mellett. A fehérjebeviteled legyen 2,5-3 g/testtömeg kg, a szénhidrát pedig 2 g/testtömeg kg. Protein edzés utánra, esteleg még reggelre mehetne.

Aerob legyen heti 3-szor 40-50 perc. Így menni fog.

2012. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

helyi zsírégetés nincs

szálkásító diétával és heti 4x aerob mozgással heti 1kilót leadhatsz

mellé menjen kondi is hogy izomzatodat védd a fogyástól

fehérje tákiegeket igen ajánlom,az jól jön mindig

2012. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! :)

Hát újévi fogadalomnak indult de függő lettem :D nagyon tetszik a terem. általában 30 percet futok az elején, majd súlyzózok is ilyen gépekkel :D 15, 20 10 kilókkal csinálom :D ne kérdezzétek mi a neve :D de jó móka, majd külső, belső comb, ezekből is 15 kg-mal csinálok 5*25-öt, hasizom következik, biciklizek, meg van egy olyan gép aminél a karom és a lábam ellentétesen mozgok, marha jó kis gép :D . levezetésnek séta 10 perc. hát átlagosan 2 órát biztos benn vagyok :D csak a fehérjeporokkal nem vagyok tisztába, csak hallottam h jók, de ez fogyásnál is hasznos?

2012. jan. 19. 13:04
 5/13 A kérdező kommentje:
a szálkásító diéta milyen? :D
2012. jan. 19. 13:05
 6/13 dirtboy ***** válasza:

persze hogy jó fogyásnál is a protein,tisztán zsírmentesen viheted be vele a hasznos proteint.


szálkásító diéta az kb.olyan hogy 3g/tskg protein és szépen csökkented le a szénhidrát bevitelt akár 1,5/tskg ra.

persze a ch ne cukrokból legyen megoldva.

ilyenkor is kell ugyan úgy rostok,vitaminok.

2012. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó :) nem is tudtam :) köszönöm
2012. jan. 19. 13:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kb. így néz ki, de szerintem kicsit több fehérje kell. [link]
2012. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, részletesen. A Tovább gombra ne felejts el kattintani. :)

2012. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
érdekesek, köszönöm :))
2012. jan. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!