Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezekből is idézhetek elő...

Ezekből is idézhetek elő tudatos álmot?

Figyelt kérdés

Ma megtanultam, hogyan álmodjak gyorsan sokat. Kb. reggel 6 körül a képembe süt a nap a redőny egyik nyílásán (tud célozni xD) Ha ilyenkor megfordulok és úgy alszom el, akkor álmodom, és nem is rövidet. Ennek az álomnak a végén felébredek, és megint elalszom, álmodok...

Ez ma 2x sikerült, de egyik sem volt tudatos, viazont teljesen emlékszem mind2-re. Mind a két álomban próbáltam azt a technikát, hogy ránézek a kezemre és tudatomra ébredek, de amikor végre előjött a két kezem, szétesett az álom, és már csak a saját gondolataimban folytatódott, hallottam a kocsik zaját és éreztem hogy ébren vagyok. (lefekvés előtt sokáíg kell nézni a kezemet, és jól belevésni a fejembe: álmomban ránézek a kezemre, és tudatomra ébredek!)


Hogyan lehetne ebből a jó lehetőségből minél több TÁ-t kihozni ? Ez amolyan WBTB, csak nem éjjel hanemreggel. Ráérek, szünet van :D



2012. júl. 6. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerős az egyik technika a leirtakból:

[link]

Nézd meg :)

2012. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is innen tanultam ezt technikát. Egyszerűen álmomban előjön az hogy nézz rá a kezedre, ránézek és vége az álomnak, ahogy ezt a kérdésben leírtam.
2012. júl. 6. 10:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnosa leírásból nem derül ki számomra hogy hol a hiba. Ilyen idétlen hozzászólásokat sem láttam még, mint amiket ezalá írtak :( pl. "hi"
2012. júl. 6. 10:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontatlanul idéztem.... nem "hi", hanem "a he" Akármelyik hsz-t is nézem alatta, kezd tönkremenni a fórum. A több éves hozzászólásokból rengeteget tanulok, de ezek... :(
2012. júl. 6. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem kötelező regisztrálni, így Guestként küldtem egy hozzászólást, ott részletesen leírtem azt ami történt velem.
2012. júl. 6. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ott fenn néhány technika, hogy hogyan tartsuk fenn a tudatos álmot.

Olvasd picit.

A másik pedig próbáld meg egybekötni a Reality Check el.Minden valóságtesztkor próbád minél tovább nézni a kezed.

2012. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha álmodban huzamosabb ideig összpontosítasz egy pontra, akkor vége szakad a rem fázisnak (mivel megállt a szemed mozgása) és felébredsz. Vhogy úgy kéne átalakítanod a technikát, h a kezedről azonnal beugorjon, felnézz a tájra és tudatodnál légy. :)
2012. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!