Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (NEM VAGYOK...

Ez mit jelenthet? (NEM VAGYOK LESZBIKUS! )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a sulival, meg a csapatommal (Formációs táncot sportolok, mi 12-en vagyunk 1 csapatban és csak lányok), szóval elég sokan elmentünk egy aqua parkba, egész jól szórakoztunk, egy fiú osztálytársammal (aki amúgy régebben tettszett csak folyton piszkált h a fiúkkal lógok és hogy biztos hermafrodita vagyok, ezért kiábrándultam belőle..) ilyen nagy sárga műanyag kardokkal csatáztunk (megnyertem mert eltörtem a kardját) meg elvette a bugyimat(nem a fürdőruhát) o.O


A csapatomból 3-an bementünk egy kis szobába, piros volt a lámpa és szinte minden piros volt...Valamire készültünk de már nem emlékszem hogy mire, de az egyik lányt úgy hívtam hogy Mio...nem értem hogy miért, a másik lány szereti az animéket és be akart venni minket hogy játszunk szerepjátékot, mondtam neki, hogy köszi, de ezt inkább kihagynám. Aztán megfogtam a kezét az anime szerető lánynak és "csókolóztunk" ami inkább csak egy szájra puszi volt (érdekes, de mintha éreztem volna hogy nedvesek az ajkai O.O) és amúgy nagyon jó volt ez a csókszerűség és újra megtettem volna, de kifutottam a szobából.


aztán egy ilyen nagy kék csúszdához mentem, azon lecsúsztam, de korom fekete volt a víz, olyan volt mint az olaj, és amikor beleestem elsötétült minden, aztán felébredtem...


Akivel amúgy "csőröztem" az már 1 éve nem is a csapattársam, mert elköltözött... NEM VAGYOK LESZBIKUS, pasim is volt már...nagyon meglepett ez az álom, és nem tudom hova tenni ://



2012. júl. 21. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha az elsötétedés balesetet jelent, akkor az lehet akármilyen baleset sajnos... lehet sima csonttörés, autóbaleset, esetleg máshol, egy másik helyen történő szerencsétlenség.
2012. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem jövendöl meg semmit, ez csak egy álom.
2012. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy olyan álmom volt ami valóra vált...
2012. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A nem tudom hány ezer álom közül, komolyan???
2012. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Amúgy ez normális ennyi idősen, hogy lánnyal csókolózol, akár az álmodban, akár nem. Most fejlődik ki a nemi identitásod. Mert csak egyszer álmodsz ilyet nem jelenti azt, hogy leszbikus vagy. Amúgy meg nem kell mindig hinni az ilyen jóslásos dolgoknak. A fiúval való harcolás pedig azt is jelenthette, hogy ugyebár folyton piszkált, de ebből te jöttél ki jól nem a fiú. De azért kíváncsi lennék ,hogy történt e valami baleset.
2014. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!