Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a szüleimmel...

Miért álmodok a szüleimmel rosszakat?

Figyelt kérdés
"Csak egy álom". de furcsállom. mintha valami lelki mocsok lenne bennem, hogy pl. anyummal nagyon sokszor álmodok rosszakat, amiben dührohamos, és utálatot vált ki álmomban belőlem azzal, hogy nagyon igazságtalan buta dolgokkal veszekedik, voltak durvábbak is. mostanában apummal álmodtam másodszor utálatosat, amit nem értek, hisz ő empatikusabb, kellemesebb személynek tartom.bár ő sokszor dorgál, anyum meg gyakrabban kedves, majd kitör belőle a düh. Lényegében, kellemetlen nekem, hogy a szüleim álmaimban milyennek látom.

2012. aug. 14. 20:04
 1/4 alfakakas válasza:
ÉN ha ilyeneket álmodom megnézem az álmoskönyvet.De van olyan,hogy az álmom beteljesül,vagy csak ezek a tudatod alatti gondolatok!!A neuronhálózatnak lehet hozzá köze!!
2012. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is tudom, hogy irhatnám be. beírtam a veszekedést, és azt jelenti álmomban élem ki a veszekedési hajlamaim, ha harakszok valakire, de sokszor nem én veszekszek, hanem anyum valami hülyeség miatt letámad.
2012. aug. 16. 19:22
 3/4 anonim válasza:

Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy. Amikor álmodunk, az agyunk a napi feszültséget dolgozza fel. Lehet, hogy a szüleid túl sokat kritizálnak, és te érzékenyebb vagy erre.

Én már elmúltam 45 éves, de néha még mindig álmodom rosszat anyámról. Valószínűleg azért, mert gyerekkoromban állati módon üvöltözött velem. (Ahogy vissza gondolok, minden különösebb ok nélkül, mert jó tanuló, átlagos gyerek voltam.)

A szülők gyakran hajlamosak a problémáikat a gyerekükre vetíteni.

2012. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19/L . és valószínű, ha tagadom is, de érzékeny vagyok a veszekedésre. és valóban, az álmaim túlzott módon közvetítették azokat a helyzeteket, amikor anyum veszekedett velem, ami nagyon ijesztő helyzet, mert ilyenkor megváltozik, és olyan agresszív hangja/arca van.
2012. aug. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!