Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok mit jelenthetnek?

Ezek az álmok mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ma este elég furcsa, mert 2 álmomra is emlékszem. Sajnos csak néha szoktam visszaemlékezni rájuk. Az egyik hogy 3 ismeretlen emberrel (2 fiú, 1 lány) megyek a sivatagban, aztán fel hajtűkanyarokkal teli hegyoldalon ami már kicsit sem volt sivatagos. Beértünk egy erdőbe aztán egy dzsungeles részre, ott jól elvoltunk viszont nem volt kajánk. Többi ember is volt ott akiknek csak hallottam a hangját, röhögtek, a tűz körül ülhettek. Később egy sötét barlangba mentünk, ahol figyelmeztettem a többieket hogy fény kéne de ők visszautasították hogy pl: fáklyát csináljak. Utána gondoltam hogy haza kéne menni már de senkit sem találtam így hát elindultam amerről jöttünk. Mikor beértem az erdőbe találkoztam a lánnyal, aki velünk jött. Még egész világos volt, elkezdtünk sétálni. De hirtelen sötét lett. Szaladni kezdtünk át az erdőn, és mire kiértünk a hegyoldalhoz, előre szólok hogy nem hiszek az ilyenekben, nem néztem ezzel kapcsolatos filmet stb... a hegyoldalon fent egy vérfarkas jelent meg. Elkezdtünk leugrani rohadt nagyokat a hegyoldalról de semmi bajunk sem lett viszont mikor leértünk egy síkság volt ott és elkaptak minket valami szörnyek (vérfarkasok, vámpírok, zombik) de ha beleütöttél az egyikbe akkor elporladt. Kb ennyire emlékszem. A másik álmom: Mivel nagy kertünk van akár elég nagy bulit is lehetne ott csinálni, de álmomban egy fesztivál volt ott, mikor vége lett kimentem és rengeteg aprópénzt találtam. Na ennyi, igaz egy regényt leírtam, remélem normális választ azért kapok.

2012. aug. 29. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A tudatalattid szórakozik veled. Amúgy nincs jelentőségük az álmoknak! Én is van olyan időszakom, amikor minden nap hülyeségeket álmodok de nem foglalkozok vele.:)


Amúgy az milyen érdekes, amit én tapasztalok. Mindig amikor lefekszek este akkor jut eszembe, mit álmodtam előző éjszaka.

2012. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Hát, az első álmodra, a megfejtés talán az, hogy:

-hát, először, ha ismeretlen emberekkel ismerkedsz meg álmodban, az mindenképpen jó szerencsét mutat. az erdő... hát attól függ milyen erdőt láttál, de nagyjából így van leírva: -ha zöld erdő, nagy fkkal, akkor méltóságot mutat, sötéterdőben járni: megcsalás jegye (vagyis valaki elárulhat, tehát vigyázz), a barlang azt jelenti, hogy valamilyen titok napvilágra fog kerülni. ha nagyon mély volt a barlang, akkor nagy titokra bukkanhatsz.a síkság gazdagságot jelent... lehet, hogy megnyered a lottót?? :D

Ha valami félelmetes egy álomban az szerencsés szerelmet jegyez. Tehát összesítve: szerencsés leszel az elkövetkezendő időben, miközben titkokra derítesz fényt, és még a méltóságodat is meg tudod őrizni mindeközben.

A második álomra:

-kert jelenti azt, hogy: gyermekáldás. Ha buli volt a kertetekben, az meg azt jelenti, hogy: nemsokára várható egy ejegyzés...vagy valami iylesmi... bár én nem vagyok nagy álomfejtő..nem ez a fő szakterületem :)

2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!