Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura rémálmok - lényegében...

Fura rémálmok - lényegében néha kapálózva ébredek, rendes álmaim nincsenek, normális?

Figyelt kérdés

A legutóbbi álmom a következő volt:

Egy buszmegállóban ácsorogtam (nem beazanosítható) és vártam a buszt. Fel is szálltam rá és elvitt egy hegyre fel. Nem csak én szálltam le, még páran, de ők úgy eltűntek aztán.

A megálló egy barlangrendszerbe vezetett, viszont inkább volt nyálkás és folyékony, mint igazi barlang. Talán egy fészek lehetett. (Ha láttatok már Alien filmet, tudjátok miről beszélek.)

Besétáltam, és gyakran hajolgatni is kellett. Voltak bent mások is, akik bolyongtak. Egyikükkel, egy "magyarul" (az én nyelvemen) nem beszélő velem egykorú lánnyal is. És együtt mentünk tovább, csakhogy egy zsákutcába. Fent volt egy, amolyan nyílás, de nem tudtunk felmászni.

Aztán megjelent egy kedves idős férfi, aki hozott kötelet és mondta, hogy másszunk. A lány már felért, amikor én jöttem volna.

Beszélgettem a férfival és mondta, hogy érdeklem. Kértem, hogy hagyjon és elkezdtem volna mászni, amikor megragadott és letépett a kötélről. Nem tudtam szabadulni, aztán belém mélyesztette a fogait és felriadtam.

(Tudom, az utóbbi időben elég sok dolgot olvasok vámpírokról.)

De egyre több hasonló rémálmom van. Egy másikban a folyóba zuhanok és próbálok kievickélni, de egy krokodil megragad és elkezd tépni, aztán egyre több jön és végem, felébredek.

Egy harmadik szintén hasonló. Szintén egy alagútrendszerben szaladok és a sötét sarkokból egy nevetős lila zakós férfia ijesztget és rángat be.

És még rengeteg hasonló rémálom. Néha inkább alszok már nappal, mert akkor kevésbé félek.

Sajnálom, hogy hosszú lett, de ezekre van megoldás?


2012. okt. 8. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3504548-..

ajánlanám a végigolvasását, és a #2-#3 hsz-t :D várom az eredményeket akár több hét után is üziben :D

Az a bajotok, hogy "beledöglötök" abba, ha nem tudtok megoldani valamit...

"próbálok rendőrt hívni"

"kievickélni"

"kimászni"

repülni, elbújni, menekülni blablabla


Attól, hogy álmodban kijön a rendőr, és elviszi a bélát, attól a következő álmodban béla börtönben lesz?! :D nem, akkor meg?!... :D

... még álomban is a szorongás, a szenvedés, a gyötrelem és a küzdelem... én hamar meguntam.

2012. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elgondoltató,miért rettegsz az anyukádtól.Vannak érzékenyebb emberek,ha követnéd az álmok után milyen események következnek az életedben,akkor rájönnél mit érzel meg előre. Tudom bután hangzik azoknak akik nem hisznek ebben:Én is megálmodok mindent előre,de megtanultam miképp tudok rá felkészülni.Túl vagyok az élet nagyobb részén,azt elmondhatom, mindig sikerült a várható nehéz helyzetekből,ezt megelőzően 1-4év időtartam alatt megszabadulni. Csak utőlag derült ki jó döntés volt az álmomra hallgatni.Álmomban láttam az arcát annak akitől óvakodnom kell,a mai napig nem tudom honnan kerülhetett elő,amikor soha nem láttam,nem is találkozhattam vele korábban.
2012. okt. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy mi lenne, ha az a sok feszkó nem lenne az álmaid által levezetve. Na, akkor őrülnél meg.
2012. okt. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez már betegség tünete. Jelentkezned kell horror-elvonóra!
2012. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!