Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na most már elég, miért van ez?

Na most már elég, miért van ez?

Figyelt kérdés

Egy és fél hete arról a srácról álmodom aki régen bejött, de már nagyon nem kedvelem és az álmaimban sem!Meg azóta már volt más is..

4szer álmodtam róla

Az elsőben nálunk volt tartva egy házibuli ott levágta anyukám a haját és akkor magyaráztam valakinek h mennyire nem kedvelem, erre mondta h vigyázz még meg hallja! Engem ez nem érdekelt. (Másnap úgy volt levágva mint ahogy megálmodtam o.O) a 2.ban csak szimplán tudom h benne volt, a 3.ban elküldtem a francba mert bántotta a haveromat (aki neki is a haverja de mindegy) és a 4.ben meg csak épp a koncertjére mentünk.Na miért álmodom róla? :(



2013. ápr. 14. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudsz túllépni rajta talán. Veszélyes fickónak hangzik ezek alapján. Álmodban közöld vele, hogy húzza el a csíkot. Lehetőleg durván és határozottan.
2013. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát elég bunkó az biztos :) Amugy megint róla álmodtam :/ Szóval köszönöm :D
2013. ápr. 17. 23:12
 3/6 anonim válasza:
hát..a ficko mem kispájás.. meditálással és koncentrálással mindezt el lehet érni..még akár többet is..én azt mondanám hogy inkább a pasi nem tud tullépni rajtad! és még elalvás elött alfa állapotban üzeneteket küld neked! ezért van ez..
2013. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te véletlenül m....
2013. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyikker válasza:
Mert betrollkodja magát az álmaidba.Ilyet énis szoktam.Ahogy egy nagy troll mondta:"Troll"
2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát de M-mel kezdődik a nevem, azóta nem álmodtam róla teljesen eltűnt :D
2013. máj. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!