Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissé hosszú lesz, ezért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé hosszú lesz, ezért csak türelmes emberek segítségét kérném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom lassan egy éve.. Nem tudom az érzéseim.. párszor szakítottunk akkor jónak tünt a dolog de 1 órába se telt és megbolondultam a hiányába.. A szüleim nagyon kedvelik,és amugy a szomszédom.. De úgy érzem olykor hogy nekem nem kell pasi,a magányt akarom és senkihez nem akarom lekötni magam.. De vele lehetetlen szakítani.. Az utóbi szakításunknál olyan szinten kivolt hogy megakarta magát ölni és össze vissza hányt mellesleg bömbölt mint egy kisgyerek pedig 18 éves.. Nagyon féltem,de nem tudom mit akarok.. Nagyon sokat vagyunk együtt a sulin kivül..

De most jön a másik problémám.. Van az osztályba a srác (a suli menőihez tartozik ) és mi jó barátságot táplálunk.. Mellete ülök napközbe mert a tanárok szerint jó hatással vagyunk egymásra.. De én többet érzek iránta vagy nem tudom.. Néha késztetést érzek arra hogy megcsókoljam és magamhoz szorítsam.. De rajta úgy veszem észre hogy a legjobb barátnőm felé hajt,de van mikor felém ad több törödést... A csaj tudja hogy nekem bejön,de nem tudom.. Össze vagyok zavarodva.. Valaki egy kis tanáccsal lásson el.. A bunkó kommiktól kiméljetek. Köszi


2012. dec. 22. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

" össze vissza hányt mellesleg bömbölt mint egy kisgyerek"


xDDDDD elképzeltem ahogy rohan,bömböl és leokád mindent..

2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: EzioAuditoreDa1216


Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló


Az elküldés időpontja: ma 17:26


Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Kissé hosszú lesz, ezért csak türelmes emberek segítségét kérném. Mit tegyek?

"" össze vissza hányt mellesleg bömbölt mint egy kisgyerek" xDDDDD elképzeltem ahogy rohan,bömböl és leokád mindent.."


Az üzenet szövege: Ezen is csak a higantagyuak tudnak röhögni/szórakozni...

2012. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!