Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus álom? Miért? Már...

Leszbikus álom? Miért? Már másodjára.

Figyelt kérdés

Tegnap délután, ill. ma délután nemrég leszbikus beütésű álmom volt.

Ma egy asztalon táncoltam egy félmeztelen csajjal erotikusan, és mikor összedörgölőzve táncoltunk szintén elélveztem.

Undorodom magamtól, komolyan. o.O


2013. máj. 16. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy leszbi. :)
2013. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokat jársz bulizni.
2013. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A tegnapi rész lemaradt.

Szóval tegnap meg azt álmodtam, hogy egy volt jóbarátom p*nájába tologattam egy srác péniszét. És elélveztem közben.

2013. máj. 16. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Van barátod?
2013. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen van, már lassan 2 éve.
2013. máj. 16. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátoddal való szex által maradtak bizonyos emlékeid, + bulikból, és ezek kissé összekeverednek.
2013. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DarkLantern ***** válasza:
Ezek az álmok az elfojtott sexuális vágyak miatt vannak, vagy nem XD
2013. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd én kielégítelek bármi is legyen a favoritod én teljesìtem, diszkrétbe is mehet baby :)
2013. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Freud szerint az erotikus álmoknak a valóságban javarészt nincs közük a szexualitáshoz. Esetleg nem lehet, hogy elnyomva érzed magad a kapcsolatodban? Hogy úgy érzed, alárendelt szerepet játszol a barátoddal szemben? Én arra tippelek, hogy valami ilyesmi miatt kreálhatott az agyad olyan álmot, amiben nőkkel vagy együtt.

A másik pedig, amit a volt barátnődről álmodtál: nem lehet, hogy esetleg szeretnél kibékülni vele, vagy valahogy rendezni a kapcsolatot? És te akarod a folyamatot irányítani, ugyanúgy, ahogy az álmodban az ő szexuális aktusát.

Remélem, érthető voltam valamennyire. :)

2013. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb "kiverem amim van arra, hogy kiveritek amitek van a kérdésemre" kérdés :D Szextroll :D Fúúúj, undorodom magamtól, nem akartok privibe írni valamit, amitől közösen undorodhatnánk egymástól SOKAN? :D
2013. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!