Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus álom? Miért? Már...

Leszbikus álom? Miért? Már másodjára.

Figyelt kérdés

Tegnap délután, ill. ma délután nemrég leszbikus beütésű álmom volt.

Ma egy asztalon táncoltam egy félmeztelen csajjal erotikusan, és mikor összedörgölőzve táncoltunk szintén elélveztem.

Undorodom magamtól, komolyan. o.O


2013. máj. 16. 17:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem, hogy idióta. :)

Már csak azért is, mert nemigen tudnék mit kiverni magamnak.. Továbbá ha efféle igényeim lennének, akkor valószínűleg nem az Ezotéria, hanem a Szexuális témához írtam volna, ahol sok a hozzád hasonló csök. :)


Utolsó előttinek köszönöm a bő választ. A barátságról szóló megállapításodban látok némi valóságalapot. :/ De a barátom mellett nem vagyok alárendelt szerepben. Sőt, általában én irányítom az eseményeket, én vagyok a domináns.

2013. máj. 17. 13:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Szzh... A p*nát is ki lehet verni. Próbálkozz :D A szexuális témához írni sokkal, de sokkal több értelme lett volna. Hátha találsz egy szexológust, aki párhuzamot von az álmaid között. A álomfejtés nem elvont tudomány, a tudatalatti szimbólumokban gondolkodik, ezt fejtik vissza.

Persze, ha jól tudom, a szexualitás az álomban is pont azt jelenti, amit. Szóval sajnálom, hogy nekem kell leírnom ezt, de valószínűleg rejtett homo/biszexualitás van a háttérben, amit olyannyira elnyomsz napközben, hogy még a gondolatától is irtózol. Sajnálatos, hogy a tudatalattidat ez nem érdekli, mikor alszol, ezért ilyen eseményeket hajigál be és fog is. Így már akkor megfelel? Mi a rák az a "csök"?

2013. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!