Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa látomás meditáció...

Furcsa látomás meditáció közben. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
A minap meditálás kellős közepén egy táj felett repültem, mindenhol erdők, dombok, de nagyon jó idő volt és a látvány is gyönyörű. Egy kőből épült templomszerűség volt egy rét közepén, fölbe vájt lépcsőkön lehetett felmenni a bejárathoz. "Leszálltam" és bementem. Nagy, tágas tér fogadott, szemben a falon hatalmas ablakokkal amin besütött a nap. A tér közepén egy öreg úr állt velem szemben, mintha rám várna. Közelebb mentem -> hosszú ősz haja volt, eléggé ráncos, szemei égkék színűek, nagyon ragyoktak, vörös ruhát viselt, hosszan leért neki kb bokáig,de nem telejsen vörös volt, ilyen aranybarna minták is voltak benne. Valamit mondott, számomra érthetetlen nyelven. Ja és a térre egy jel volt felfestve, nem tudtam megnézni, nem tudom miért, de talán egy, napról készült rajz volt az alapja. Na szóval a beszéd után oda kellett mennem az üvegs ablak elé, egy állványon volt ott egy öreg könyv, poros, kinyitottam, abszolút te érthetelen nyelven íródott, furcsa jeleket láttam benne. 3at sikerült megjegyeznem egyik ilyen balra szögeletsen kunkorodó kampó a másik 1 függőleges vonal átlósan áthúzva, a 3. meg egy sovány X baloldalra kissé megdöntve. Miután belenéztem, fényt láttam majd hirtelen kívülről láttam magamat, az ablakon erős napsugár jött be és világított a homlokamra, beragyogta az egész testem. nagyon jó, kellemes volt, majd becsuktam a könyvet és hirtelen vmi azt súgta vissza kell térnem. (megjegyzés: ezzel az öreg úrral már többször találkoztam meditáláskor, vagy álmomban) válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 14. 22:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
44%
nekem így hirtelennyében fehér gandalf, jutott az eszembe [link] xD
2013. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 Laylah ***** válasza:
19: nekem ez volt az első ilyen mértékű kitörésem, és elég nehéz volt belőle visszafordítani magam a helyes irányba :S 21, te meg ha hülyeséget írsz, ahelyett legközelebb inkáb maradj csendben.
2013. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
35%
Laylahke, te csak ne parancsolgass, nekem eriggy meditálni /21-es válaszoló xD
2013. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 Laylah ***** válasza:
Oké, erre nincs mit mondanom, magadat minősíted. Azt sem tudod, mi az, hogy meditáció, de azért jössz ide az ostobaságoddal, gratulálok.
2013. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
44%

sztem pedig illik a leírás, fehér gandalfra, a vörös ruhát kivéve. hosszú ősz haja volt, eléggé

ráncos, szemei égkék színűek, nagyon

ragyoktak, vörös ruhát viselt, xD

2013. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
31%
most ahogy bele gondolok lehethogy nem a gandalf-ról, van szó hanem a mikulás-ról, immár a vörös ruha is stimmel. [link] xD
2013. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Ami veled történik, nem nevezhető meditációnak, mivel az elme erőteljes működése kíséri.
2013. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Laylah ***** válasza:
100%
Shinkan, avagy Shinkel létezik. Belső földi könyvtáros. Ha tudod, olvasd el a könyvet, rajtam kívül te vagy az egyetlen, akiről tudom, hogy hozzáférést kapott hozzá!
2013. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Igazából a Gandalf figura nem áll messze ettől, főleg ha figyelembe vesszük hogy az író honnan vette az ihletét. Ugyanúgy ahogy a Star Wars sem légből kapott dolog, pl a gyűrűk uránál jó sok részt kihagytak, de ha több technológia lett volna avval a hangulattal vegyítve akkor egy teljesen atlantisz végi képet kapunk.

Nagyon sok kelta ember hasonlíthat Gandalfhoz. Ha a 21-es válaszolóban ez visszhangot váltott ki akkor lehet hogy ő benne is egy ilyen emlékkép van elrejtve. Sőt, elég valószínű hogy élt a keltákkal elég régen. De persze nem elsősorban a keltákról beszélek hisz nagyon sokféle népre illik a leírás.

Mindegy...

Kérdező, láttál azóta valamit?

2013. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Igen azóta már meditáltam többször is, láttam egy furcsa lényt/embert (homályos volt), nagy, fekete-fehér, ilyen ruhaféleség volt rajta,de jó bő volt, meg a feje körül is folytatódott, mint valami nagy taréj, lehet hülyén hangzik de tényleg így nézett ki. Ki volt pingálva, arcán maszkot viselt és egy botszerű dolgot tartott a kezében. Egy sámán, vagy egy törszfőnök jutott róla eszembe.
2013. nov. 15. 12:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!