Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa látomás meditáció...

Furcsa látomás meditáció közben. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
A minap meditálás kellős közepén egy táj felett repültem, mindenhol erdők, dombok, de nagyon jó idő volt és a látvány is gyönyörű. Egy kőből épült templomszerűség volt egy rét közepén, fölbe vájt lépcsőkön lehetett felmenni a bejárathoz. "Leszálltam" és bementem. Nagy, tágas tér fogadott, szemben a falon hatalmas ablakokkal amin besütött a nap. A tér közepén egy öreg úr állt velem szemben, mintha rám várna. Közelebb mentem -> hosszú ősz haja volt, eléggé ráncos, szemei égkék színűek, nagyon ragyoktak, vörös ruhát viselt, hosszan leért neki kb bokáig,de nem telejsen vörös volt, ilyen aranybarna minták is voltak benne. Valamit mondott, számomra érthetetlen nyelven. Ja és a térre egy jel volt felfestve, nem tudtam megnézni, nem tudom miért, de talán egy, napról készült rajz volt az alapja. Na szóval a beszéd után oda kellett mennem az üvegs ablak elé, egy állványon volt ott egy öreg könyv, poros, kinyitottam, abszolút te érthetelen nyelven íródott, furcsa jeleket láttam benne. 3at sikerült megjegyeznem egyik ilyen balra szögeletsen kunkorodó kampó a másik 1 függőleges vonal átlósan áthúzva, a 3. meg egy sovány X baloldalra kissé megdöntve. Miután belenéztem, fényt láttam majd hirtelen kívülről láttam magamat, az ablakon erős napsugár jött be és világított a homlokamra, beragyogta az egész testem. nagyon jó, kellemes volt, majd becsuktam a könyvet és hirtelen vmi azt súgta vissza kell térnem. (megjegyzés: ezzel az öreg úrral már többször találkoztam meditáláskor, vagy álmomban) válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 14. 22:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A 3 leírt jekép rúna volt, azt feltételezem nagyar, mert a szögletes kampó balra nézett.

[link]


Futhark:

[link]


Melyik az ismerősebb?

2013. nov. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
A második, a futhark.
2013. nov. 17. 14:53
 33/46 A kérdező kommentje:
Ha az általam látott jeleket lefordítom, az 'ung' szót kapom, (a sovány x-emet, sima x-nek véve), erről nekem a német ungarn szó ugrott be elsőre..na most kérdés, hogy ez egy szónak az eleje, vagy csak egy része..egy üzenet lenne rúnákkal?? o.O már nem tudom mite gondoljak
2013. nov. 17. 15:01
 34/46 anonim ***** válasza:

A rúnákról azt kell tudni, hogy ugyanúgy használták a kelták és vikingek, ahogy keleten a mantrákat.

Mindegyik rúnának van egy spirituális jelentése, és a kántálásukkal különböző típusú energiákat lehet összegyűjteni.

A fősodrású történelem rengeteget hazudik arról, hogy milyen típusú írás a legrégebbi. Ugyanis ez nem más, mint a rúnikus írás.

Lásd : Bosznai piramis, illetve ezeket: [link]

2013. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Egy kis történelmi áttekintés: a szkíták a kelták rokonai voltak. Szkíta népek nagyon sok helyen éltek, ráadásul É-Indiában a fehér hunok tanyáztak egy ideig. A rúna hasonlóan értékes írás mint a (székely-magyar) rovás. Ugye nem véletlen hogy a boszniai piramisban rovásjeleket találtak. És az nem rúna volt. Kimondottan rovás.

Nekem pl vannak ismerőseim Ázsia különböző területeiről, érdekes, hogy sokan magukat még mindig szkítáknak tartják, és kihangsúlyozzák hogy ők a legősibb nép.

2013. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
A germán mitológia is nagyon érdekes. És biztos hogy ez a kép összefüggésben áll avval (és veled). De ha te ilyen intenzív vagy meditációban, azóta nem volt hasonló? Akár olyan ami nem kapcsolódik ehhez?
2013. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Ismét meditáltam (mostanában nem megy mindig, mert programtervező infós szakon vok fősulin és nagyon kemémy....) szóval, ismét eljutottam a kérdésben leírt helyre. Spontán számok jelentek meg előttem, tisztán emlékszem rájuk: 146, 176, 936. Gondoltam olyanra, hogy esetleg: 1461.7.6 9:36 dee semmire nem jutottam vele. Aztán felfigyeltem, hogy mindegyikben szerepel a 6-os szám, azt pedig tudjuk, hogy elvileg a 3 db 6-os minek a száma..de sztem az utóbbi hülyeség, úgy érzem nincs hozzá köze.
2013. nov. 30. 14:09
 38/46 Laylah ***** válasza:
34: ez tuti, hogy nem kelta rúnaírás volt, azt ismerem. Láttam már germán és viking rúnaábécét is, de azokhoz sem hasonlítanám. Ez valami teljesen más, talán nem is földi.
2013. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Programtervező infó, hűha, sok kitartást! Így látatlanban is tisztelet =D

Az utolsó álmomban nekem egy rendszám volt.. Imádom a számokat, a matekot, numerológiával nem sokat foglalkoztam, de szerintem sikerült értelmeznem.

Neked is azt javaslom (hogy talán a numerológia választ adhat)

PL: a 3 db 6-os a tévhittel ellentétben nem mindig jelent rosszat, de gyakran jelenti azt hogy valaki ártani akar neked, vagy valamilyen formában árthatnak valakinek.

Ne bonyolítsd túl. És főleg ne parázz, ha számokban kapsz üzenetet az egyben az is jelenti hogy "őrködnek feletted", támogatnak.

2013. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Laylah ***** válasza:
39: és a 222, 2222 mit takar? :D
2013. dec. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!