Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa látomás meditáció...

Furcsa látomás meditáció közben. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
A minap meditálás kellős közepén egy táj felett repültem, mindenhol erdők, dombok, de nagyon jó idő volt és a látvány is gyönyörű. Egy kőből épült templomszerűség volt egy rét közepén, fölbe vájt lépcsőkön lehetett felmenni a bejárathoz. "Leszálltam" és bementem. Nagy, tágas tér fogadott, szemben a falon hatalmas ablakokkal amin besütött a nap. A tér közepén egy öreg úr állt velem szemben, mintha rám várna. Közelebb mentem -> hosszú ősz haja volt, eléggé ráncos, szemei égkék színűek, nagyon ragyoktak, vörös ruhát viselt, hosszan leért neki kb bokáig,de nem telejsen vörös volt, ilyen aranybarna minták is voltak benne. Valamit mondott, számomra érthetetlen nyelven. Ja és a térre egy jel volt felfestve, nem tudtam megnézni, nem tudom miért, de talán egy, napról készült rajz volt az alapja. Na szóval a beszéd után oda kellett mennem az üvegs ablak elé, egy állványon volt ott egy öreg könyv, poros, kinyitottam, abszolút te érthetelen nyelven íródott, furcsa jeleket láttam benne. 3at sikerült megjegyeznem egyik ilyen balra szögeletsen kunkorodó kampó a másik 1 függőleges vonal átlósan áthúzva, a 3. meg egy sovány X baloldalra kissé megdöntve. Miután belenéztem, fényt láttam majd hirtelen kívülről láttam magamat, az ablakon erős napsugár jött be és világított a homlokamra, beragyogta az egész testem. nagyon jó, kellemes volt, majd becsuktam a könyvet és hirtelen vmi azt súgta vissza kell térnem. (megjegyzés: ezzel az öreg úrral már többször találkoztam meditáláskor, vagy álmomban) válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 14. 22:43
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 15. 10:49
 12/46 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne ez a meditációs gyakorlat bár én nem hiszek ezekben de hogyanis van ez vagy hogyan csináljátok ezeket a gyakorlatokat vagy vami tudatmódosító is kell ehez?xDD
2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ezek a jelek valamire utalnak biztosan. Van olyan,hogy jelgyógyászat próbálj meg utána nézni,ha nem találsz magyarázatot akkor meditálj,menj vissza arra a helyre és az öreg úrtól próbálj segítséget kérni,ha ez sem sikerül akkor türelmesen kell várnod a folytatást,lehet,hogy lelkileg még nem vagy felkészülve a válaszra.
2013. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Laylah ***** válasza:
100%
Basszus, tegnap én is ezen a helyen jártam, azt hiszem :O egy erdei tisztás volt, a hátam mögött pedig egy rét, és egy világos templom... belülről szintén fehér-jégkék színekkel, szemben egy lépcsősor valami halványkék szőnyeggel borítva, felette egy állványon egy könyv, mögötte hatalmas ablak... Annyi különbséggel, hogy én kimentem a templomból, vissza a tisztásra, ahol a fák között égő vörös szempárokat láttam, egyre többet, majd kijöttek, és körbevettek. Fekete árnyak voltak, hamuszürke-fekete arccal, és nekem támadtak, de valami energiahullámmal visszalöktem őket. Ezután már nem mertek közelebb jönni, még vagy 4 közülük nekem jött, de azokat megöltem... és éreztem, hogy a vezetőjük vagyok, a királynőjük (volt már az életemben valaki, aki démonkirálynőnek nyilvánított); ezzel egyidőben éreztem, hogy elönt engem a gonoszság, a nagyon régóta elfojtott énem, és a gyönyörű zöldből csak egy lomb nélküli erdő lesz, az ég elborul, esik az eső... Aztán észhez tértem, és másodjára sikerült is eltüntetnem ezt az egészet, újra a zöld erdő vett körül, és a fényes égbolt, de az utolsó emlékem, hogy az arcom felé közelről egy hamuszürke arc közeledik, világító vörös szemekkel...
2013. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Hmm.. ez a "közeledik felém egy csúnya valami" ez velem is megtörtént pár éve, csak akkor utána páran meghaltak a feluban, bár lehet csak véletlen, de ettől függetlenül túl bizarr. De ha már itt tartok, ugye írtam, hogy régebben is láttam ezt az urat, hallottam a nevét, nem írtam le, mert lehet hülyeség, meg nem tudom...lehet nem így hívják.. a Shinkan név mond valakinek valamit? Kerestem de semmi, összvissz annyi, hogy a shinto főpapokat hívták így régen, de megérzéseim alapján nemsok köze van hozzá. Ja és egy időben néha jelent meg előttem egy fekete színű oroszlán arany sörénnyel, az is mi lehetett?
2013. szept. 15. 16:21
 16/46 Laylah ***** válasza:
Jó, csak én uraltam ezeket a sötét izéket. :) A Shinkan név nagyon ismerősen hangzik... egy bölcs, öreg vezető (útmutató) jut róla eszembe, csendes jellemmel.
2013. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Én eddig nem uraltam, hanem nyírtam őket álmomban, legelőször önmagamat, de am komolyan megtámadott álmomban saját magam és vihogott..egyszer egyik sátánista ismerősöm jött el álmomban...érdekes azóta nem sátánista xd, eegyszeer meg egy barna hajú ember akart lelőni, csak én előbb lőttem le, máskor szintén egy manusz jött nekem ostorral O.O, akkor támadtak már meg matrózok is, meg még ami nem jut eszembe... ja meg álmaim nagy részében ezeket a valamiket egy karddal nyírom ki, meg van rajta vmi címer csak homályos, nem látom tisztán ><
2013. szept. 15. 18:19
 18/46 Laylah ***** válasza:
Én nem használok fegyvert, tiszta energiával ölök XD
2013. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Laylah szerintem ez az árnyékszemélyiséggel függ össze. Nekem túl gyakran van ilyen, az utóbbi időben nem tudom kontrollálni =S

Szerintem köze lehet egy atlantiszi (vagy korábbi) előző életemhez

2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

*későbbi.

Jó ez a név, simán lehet hogy az öregúr neve, de itt gyakorikon nem hiszem hogy valaki nagyon szakértő választ tudna adni. Valamilyen tapasztaltabb ember biztos tudna segíteni, pl aki előző életekkel, asztrálutazással foglalkozik, vagy spirituális tanácsadó de róluk nem hinném hogy gyakorikra járnak.

2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!