Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyást elősegítő szer...

Shepard0925 kérdése:

Milyen fogyást elősegítő szer lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

(férfi)Már vagy jó 4 éve semmilyen mozgást nem végzek, és minap álltam rá egy mérlegre és magamhoz is szégyen az eredmény amit láttam.

100 kg. elkeztem edzegetni de nyár végére jó lenne ledobni a 20 kg fölösleget. Tudom hogy ez rövid idő ezért is kérnék ajánlatokat olyan bogyókra stb-re, amik segítik a fogyást, amik megkötik a zsírt, nem tom hogy mit csinálnak?



2012. máj. 13. 10:28
 1/8 poiu ***** válasza:

Magasságod?

Én 180/96 voltam januárban, most 180/80 vagyok. Ne adj ki pénzt semmilyen bogyóra, nem használnak. Minden reggel állj rá a mérlegre és írd fel az eredményt (én Excellbe írom). Minden cukor tilos (a cola is). Keményítőt (kenyér, krumpli, rizs, általában a fehér cuccok) csak akkor egyél, ha muszáj (mert nincs energiád). Egyél húst (zsírosat is lehet), zöld levelű zöldségekből akármennyit, tojást. Gyümölcsből ne túl sokat (gyümölcslé tilos), répa, ilyesmi mérsékelten. Én hajdinát eszem köretnek - keveset és ritkán. Hal, ami belefér. Ne éhezz, élvezd a fogyást.

2012. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elösegitö szer? akaratnak hivják és hogy kerüld a hütöt.
2012. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem szoktam a hűtőt túrni, az emberek el vannak tévedve...

aki meghízott az zabál.. jó nagy hülyeség már ne haragudj tisztelt 2. kommentelő. (még keveset is eszek ahhoz képest amit kéne)


első kommentelőnek: 190-92 cm a magasságom. a sulyom meg eléggé konvergál a mázsához :)

tudom sokan azt mondják hogy: há' az nem is sok ilyen méretű embernek.

persze ha az a tömeg izom, és nem pocak :)

2012. máj. 16. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:

+ a 2. kommentelőnek.

igen akarat kel ahhoz hogy 4 év tunyulás után újra mozogni kezdjek és ennek hatására lefogyjak a régi méretekre, de ezt a folyamatot elő lehet segíteni pl zsírégetővel. ilyen "szer"-re gondoltam.

2012. máj. 16. 21:11
 5/8 poiu ***** válasza:
Nem akarat kérdése, szemetet eszünk. Pusztán mozgással nem lehet fogyni. Az étrenden kell változtatni, csökkenteni kell mindent, ami felpörgeti az inzulint (cukor, keményítő). Mozgás: rengeteg kis inzenzitású mozgás és kevés (napi pár perc) 100%-os erőfeszítés kell. Kis intenzitás: mindenhová gyalog menj, ne használj liftet, ha ülőmunkát végzel 20 percenként állj fel. Ha tudsz angolul, küldök mindenhez linket.
2012. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezt olvasd el! Egy hónap alatt fogytam vele 4,5 kilót.Minden eszem de este keveset.

[link]

2012. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem olyan sok az a 100 kg a magasságodhoz! Én sokat járok futni, (harmincas nő vagyok), és mindig irigylem az ilyen magas pasikat, mert szinte csak lépegetnek futás helyett, de dupla olyan gyorsan haladnak, mint én. A pocak különben lemegy egy ügyes otthoni ultrahangos zsírbontó szerkentyűvel is,ami Forever Slim névre hallgat - már ha nincs kedved rendszeresen sportolni. De azért egy kis "edzegetés" biztosan nem árt mellé, ha izmot is szeretnél építeni.

Kaja-ügyben elég annyi, ha kihagyod a sört, a szénsavas üdítőket, és több fehérjét (csirke) eszel szénhidrát (tészta, pizza) helyett.

2012. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat utánanézek a dolgoknak amit küldtetek.Angolul cseppet sem tudok :)
2012. máj. 26. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!