Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valóságszerű élmény meditáció...

Valóságszerű élmény meditáció köben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nos, rögtön a történések közepéén találom magam...egy börtönben vagyok, egy négerrel és egy másik gyerekkel (csak a négernek jegyeztem az arcát). Mindannyian gyerekek vagyunk, eléggé érdekes börtön volt, ugyanis nem a letöltendő időszak határozta meg mikor szabadulsz, hanem az, hogy mennyit teszel az ottani közösség érdekében, mennyi mindenben veszed ki a részed. Azért kerültem erre a helyre, mert megütöttem valakit. Olyan 60-70es évekbelinek tűnt az egész, az őrök is elég régi ruhát viseltek. A börtön nagyon szép helyen volt, volt egy vezető, aki felügyelt mindent, egy szőke hosszú hajú 40-es nő. Elég sokat meditált..de csak ő, és a neve SZ-el kezdődött. Aztán ébredés után még mindig azt hittem, hogy a börtönben vagyok..annyira valóságos volt.

2013. dec. 23. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Felénk ezt félálomnak hívják. Mielőtt elalszunk azelőtt van ez a fázis, még nem aludtunk el, de már álmodunk. A különbség csak az hogy te mindezt törökülésben, combodon a kezeddel csinálod, és meditációnak hívod.
2013. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem meditáció...csak azt magyarázd el mit jelenthet..
2013. dec. 24. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetett egy mentális kivetülés, asztrálutazás is.
2013. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 miért gondolod, hogy a két állapot megegyező? szerintem hagyományosan nem szokták azonosítani a kettőt.


az álom: azt jelenti, hogy nem lehet passzívan megváltani magad. A büntetés maga csak egy lehetőség, hogy megváltoztass valamit. Ezt tekinthetjük úgy is, hogy egy normál börtönben hiába járna le az elzárás ideje, attól még lehet semmi nem történt volna veled. A lényeg az amit létrehozol, kívül vagy belül. Az utóbbit jelképezte a meditáló őr.

2013. dec. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem így jöttek be az előző életbeli emlékek... lehet, hogy neked is az volt?
2014. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!