Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha évek óta...

Mit jelenthet az, ha évek óta visszatérő álom a fehér állat jelenléte és a buszon utazás?

Figyelt kérdés

Kb 8-10 éve kezdődött el úgy emlékszem, azzal,hogy egy padon ülve hozzám jött egy fehér kutya és egy galamb beszélgetni. Azóta néhány hónap, ritkán fél év kihagyással állandóan fehér állatokkal álmodok.

Ez most jutott eszembe fél év kihagyással mára álmomban öregasszonytól fehér lovat kaptam/örököltem, aztán meg egy fekáliás fehér wc pucolót(valóságban palacsintalapát)

Kezd már nagyon érdekelni, hogy miért van ennyire jelen a fehér állat az álmaimban.



2014. márc. 6. 09:14
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Érdekes.

Én kis fehér egereket szoktam látni...

De azt mondták, ne foglalkozzak vele.

2014. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oldalon a kategóriák azért vannak,hogy a témában érdeklődők tudjanak nézelődni. A 'nagyokos megmondó embereket máshol szokták fogadni..
2014. márc. 6. 12:38
 3/3 ttrezi ***** válasza:

White animals: Urges and sexuality that have been accepted or integrated with conscious activities. This means urges that at one time you were in conflict with or anxious about, and have been transformed in urges and feelings that are acceptable parts of your present life. They become available and creative energy.


[link]


A buszon utazás pedig szerintem jelentheti azt, hogy más(ok) vezetik az életed.

2014. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!