Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmomban nem...

Mit jelent az ha álmomban nem látok semmit csak egy hangot hallok hogy mennyek vele mert ez a világ csak illúzió és hogy ahová mennénk ott minden rossz elmúlik és meggyógyulok Én megindulok olyan mintha hipnotizáltak volna de aztán vissza fordulok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a magyartanárod kisért
2014. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz. Ha ez valós és visszatérő, akkor állhat a háttérben elég negatív és gonosz entitás. Velem is próbált már démon kapcsolatba lépni, sőt van vonzalmam, tehetségem az ezoterikus dolgok iránt, felmenőim boszorkányok voltak és próbálnak erős emberekkel kapcsolatba lépni, hogy aztán segítsenek nekik ezen a síkon létezni. Javaslom, hogy ne hallgass a hangra. Nem csináltál valamit mostanában? akár viccből is? Gondolok itt szellemidézésre vagy egyéb hasonló dologra.
2014. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakran visszatérő álom?

Nem mindegy, h jó, vagy rossz érzésekkel ébredsz.

Nem tagadom, h hiszek Istenben, hiszek, h néha megszólit embereket.

A nagymamámnak volt hasonló álma. Őt egy fény hívta, és ott állt az elhunyt családtagjai között, ott volt mindkét testvére is, nyugalom árasztotta el, majd egy hang azt mondta, h még nincsen itt a te időd, neked még dolgod van. felébredt, és másnap kiderült, h az utolsó testvére este halt meg, és őt is fent látta, a családjával, hát nem tudom, h ezek után mit gondoljak.


Azt azért úgy gondolom, h neked komolyan fel kell keresned valakit. Itt én elsősorban pszichológusra, vagy neurológusra gondolok,mert lehet, szervi baj is okozhatja.

2014. ápr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már nem álmodok ilyet. ez kb 4 éve volt, nem értettem mire gondol mikor azt mondja meggyógyulok és rá kb fél évre kiderült hogy agydaganatom van. de akkorában gyakran álmodtam ilyeneket. hogy pl. évszámokat mondtak és eseményeket hozzá. vagy volt olyan hogy a folyosórol lépéseket hallottam a szobám felé, és mikor beért a szobámba rám húzott egy zsákot. olyan volt mintha megakart volna ölni. de már most nem tapasztalok ilyet pedig még mindig azzal a daganattal élek. :)
2014. ápr. 21. 08:41
 5/7 A kérdező kommentje:
a megfogalmazásommal ne foglalkozzatok :)
2014. ápr. 21. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen régen volt, miért kérdezted meg tegnap?


Van olyan, h az embert a belső hangja figyelmezteti álmában. egészen addig, amíg rá jössz, h miért szól.

(Pl kisfiam már a pocakomban volt, én meg 2 hónapig pelenkáztam álmomban különféle babát. csináltam egy tesztet, kiderült h terhes vagyok, onnantól egyszer sem álmodtam ilyet.)


Azért érdekes az ilyen tumor, jó barátom is látott, hallott furcsákat. De csak szakaszosan, csak később lett folyamatos.

Remélem neked jó indulatú, és hosszú életet tudsz vele élni.

2014. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen jó indulatú. nem tudom miért most kérdeztem meg.most jutott eszembe, meg most regisztráltam nem rég.
2014. ápr. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!