Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyaon kezd zavarni ez a...

Nagyaon kezd zavarni ez a dolog, nem tudom csak egyszerűen félhetek, vagy van valami komolyabb oka ezeknek az álmoknak?

Figyelt kérdés
Harmadik napja álmodok olyanokat, hogy a barátom vagy elmond valamit amit eddig nem tudtam és sokkol a válasz, vagy olyat tesz amit tudja hogy utálok és a valóságban ő is utálja, vagy pedig átkarol egy másik nőt, és nem érdekli hogy látom-e aztán nem foglalkozik velem. A legtöbb esetben elszaladok a "tette" után, és valami rossz történik. (Rossz emberek kapnak el, vagy eltévedek egy ismeretlen külföldi városban éjszaka...)Van. hogy jön utánam hogy megnyugtasson, és keres, de akkor sem egyedül... Nem értem, de nagyon megszeretném érteni miért álmodhatok ilyeneket.
2014. okt. 29. 09:51
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak túlságosan félsz elveszíteni és féltékeny vagy (lehet tudat alatti is a féltékenység). Az ilyen dolgok gyakran az álmaidban jönnek ki, főleg ha napközben is sokat stresszel ez miatt.
2014. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...elmond valamit amit eddig nem tudtam és sokkol a válasz..."

Tehát mond számodra valami újat és rögtön válaszol.

Mire, ha nincs kérdés?

2014. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Köszönöm szépen, második válaszolónak: Kicsit értelmetlenül írtam, sokkol a kijelentése, az amit mond.
2014. okt. 30. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy bizalmatlan vagy!

Feltételezed, hogy eddig olyat hallgatott el, ami kapcsolatotok kialakulását veszélyeztette, vagy lehetetlenné tette volna.

2014. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen kommunikációs eszközöm nem volt vagy csak néha 1-1 telefon, de akkor is én hívtam (ez volt barátommal) és folyamatosan azt álmodtam, hogy nem foglalkozik velem, másokkal jobban érzi magát meg ilyenek, na akkor be voltam pánikolva :D és ugye vége lett a dolognak, néhány hónap múlva összejöttem egy sráccal és nem a volt barátom csinálta ezeket, hanem az új...nem írt, nem hívott, nem keresett, "nem tudta mit akar" "nem volt ideje rám"....szóval egy kics*szett jós vagyok :'3
2015. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!