Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Az első és leggyakoribb álom amikor fegyvert fogok és nem sütöm el hanem csak a célpontra fogom (A ritkább verzió amikor elsüttöm de nem sebzi meg azt amit elakarok találni. Általában egy FN-SCAR-t szoktam használni)

A második egy poszt-apokaliptikus világban játszódik ahol olyan mintha filmet néznék csak van amikor én is benne vagyok. (A legritkább amikor egy fal védett egy várost amibe kettő ember bement és az egyik odadott egy radióaktív csövet ami hajtotta az egyik lámpát és akkor megszólalt a dolgozó aki ott dolgozott hogy: ,,Ezek a falak több mint 20 éve állnak''

A harmadik amikor verekedek szabályos wing chun mozdulatokkal.(Általában idegen embereket szoktam de van amikor az osztálytársaimat. Mindíg én nyerek)

A negyedik amikor megsérülök vagy leesek valahonan.



2014. nov. 22. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: Amikor megsérülök vagy leesem akkor érzem hogy megtörtént.

Korábban wing chun-oztam 3 hónapot.

Az a 2 ember aki bement az egyik egy bizalmas szémy a másik pedig a karbantartó.

Háborút is álmodtam amiben kivégeztek mivel az ellenálóknál voltam.

2014. nov. 22. 22:23
 2/3 anonim válasza:
Túl sok filmet nézel fiam..Ideje lenne már barátokat szerezni!
2014. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagy film függő és barátaim is vannak.
2014. nov. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!