Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hallotam egysze r aTV be,...

Hallotam egysze r aTV be, hogy be tudjuk folyásolni az álmunkat, ugy értem, hogy ha almdounk és ha pl azt akarjuk, hogy valami ott legyen, azt, hogy lehet meg csinálni?

Figyelt kérdés
Valami torna kéne ahoz alvás előt?
2015. febr. 14. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
torna XD
2015. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

-Tv-beN,

-tudjuk befolyásolni vagy befolyásolni tudjuk, de amit teírtál az mindenféleképpne helytelen

-megcsinálni

2015. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A google ilyesmik keresésére való. Millió téma van erről, csak ahhoz 'meg illik tudni rendesen fogalmazni' mit szeretnél.
2015. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Tudatos álmodás. :)

De, ha elég ügyes vagy, akkor is tudod befolyásolni, vagy ha te uralkodsz magadon, és az elméd felett.

Első lépésként mindenképpen csináld a Reality Check-et (valóságteszt), hogy ne legyen új az álom, és fejtegesd őket, hogy megértsd mi is az. :)

2015. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A befolyásol tudtommal nem igekötős ige. Vagy valamikor az volt, csak összeolvadt? (Nyelvészek ezt biztos tudják.) :-)


Kérdező, olvass agykontroll témában. Egyébként akár egy film is hatással lehet az álmaidra, ha közben alszol el pl.

2015. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rá kell jönnöd hogy álmodsz és akkor onnantól azt csinálsz benne amit akarsz. Hogy tudományosan ez az alvás melyik szakaszában és miért lehet, nem tudom. Ez nálam úgy működik hogy egyszerűen valami olyasmi történik az álmomban amiről tudom hogy nem lehet valóság és ettől rádöbbenek hogy álmodom.


Gyerekkoromban volt leginkább tudatos álmom, jó móka volt. :) Felnőttként már ritkán történik meg velem és akkor is szinte mindig felébredek mikor rájövök hogy nem a valóság.

2015. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!