Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetett ez a rémálom...

Jelenthetett ez a rémálom valamit, vagy sem?

Figyelt kérdés
Annyiból állt,hogy álmomban láttam magamat aludni,miközben egy fekete,kalapos alak nézett be az ablakomon. Pár másodperccel később ez az alak már egy erdő szélén állt.(Egy olyan erdő szélén ahol még kisebb koromban voltam,olyan 6 éve. Az erdő is fekete volt. Majd egy következő pillanatban én is az erdő szélén voltam,ahova be is mentem. Ott láttam,hogy 3 férfi egy szőke hajú lányt rugdosnak és bántják,én meg próbálnék odarohanni,de valami szintén fekete árny (állat testű,talán oroszlán lehetett és szárnyai voltak) tehát ez a lény engem megtámadott és lefogott és nem tudtam odamenni,(így végig kellett néznem az egészet ami nekem nagyon rossz volt,mert ha látom,hogy valakinek segítség kell akkor én mindig ott vagyok és próbálok segíteni bármi áron.) Aztán szintén egy pár pillanattal később a 3 férfi még belerúgott egyet a lányba és elrohantak,majd az árny is elengedett,és itt felébredtem. Jelenthetett valamit ez az álom vagy csak egy szimpla rémálom lehetett? (Ha számít akkor lány vagyok.)
2015. ápr. 4. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolhatnánk, hogy az oroszlán csak nem akarta, hogy téged is agyon verjenek ásóval. De ennyi erővel, akkor a másik lánynak is segíthetett volna.

De azt is jelentheti, hogy az esemény azért nem történt meg, mert az árny veled volt. A lány akit meg vertek te voltál.

Amúgy meg nem jelent semmit az álmod és aranyos vagy, hogy segíteni akartál másnak.

Ismersz olyat, akivel erőszakoskodtak?

Félsz az erődőtől?

Apukád ismered?

https://www.youtube.com/watch?v=4reGboy050Y

2015. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg van valaki, aki bajban van a környzetetben?
2015. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Lannisterek üdvözletüket küldik.
2015. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lány nem hiszem,hogy én lehettem,mert nem vagyok szőke hajú és azt valahogy biztos éreztem volna,ha én lettem volna az a lány. Milyen erőszakra gondolsz? Szellemi vagy testi? Ha számít akkor engem kiskoromban csúfoltak amit elég nagy traumaként éltem meg. Azóta megváltoztam,már nem csúfolnak,és ha valaki mégis megpróbálná,annak visszaszólok. Régen féltem azoktól akik szavakkal bántottak,de sosem ütöttek meg és ezektől az emberektől ma már nem félek. (Ismerem őket és szoktam is néha látni elhaladni az utcán őket,de már nem bántanak és rám sem néznek.) A következő kérdésre a válasz,igen ismerem az apukámat. És jelen pillanatban,így gyorsan átgondolva a kérdést,nem hiszem,hogy bárki is bajban lenne a környezetemben.
2015. ápr. 4. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor minden ok:)

Sem neked, sem másnak sem lesz baja és valószínűleg nem is volt:)

2015. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtatott, köszönöm.:)
2015. ápr. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!