Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt és nem...

Furcsa álmom volt és nem tudom milyen irányba induljak, hogy megfejtsem, tudna segíteni vvalaki?

Figyelt kérdés
Álmomban egy erdős hegyen sétáltam, minden zöld volt, nyári fülledt késő délután lehetett. A domb alján volt egy tó, gondoltuk, csobbanunk egyet, de kiderult, hogy a víz épphogy csak térdig ér és a tó alját éles fémhulladék fedi, ezért nem tudtuk letenni a lábunkat, mert akárhányszor próbáltam meg, megvagta valami. G kivett egy vasrudat és mondta hogy anno ide temette el vmelyik ismerősét. (álmomban egy halott rokonom is ott volt, de csak állt és nézett). Mostanában nagyon sokat álmodok tavakkal, pedig utoljára nyáron voltam tónál.
2015. ápr. 23. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még?
2015. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem unod még minden alomfejtes kategóriában kiirt kerdeshez odairogatni hogy nem unjatok meg? :D engem itt nem a babonás magyarazatok érdekelnek, hogy hát ha ezt álmodtad veszekedés lesz stb hanem a pszichologiai oldala.
2015. ápr. 23. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért akartál a tóba menni?
2015. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az volt az uticel, azért is masztunk hegyet mert tudtuk hogy ott van a tó a völgyben.
2015. ápr. 23. 12:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy vannak olyan céljaid, amiket nem könnyű elérni és a végén csak csolódást okoznak.

A látszat csal.

2015. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2 Én még nem írtam ilyesmit ez az első alkalom :D

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt egy maximum két ember írogatja ki napról napra ezeket az álmos kérdéseket. Gondolom holnapra is tartogatsz nekünk egyet.

2015. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nem írtam még ki kérdést ide egyrészt, másrészt miért nézed, ha ennyire nem érdekel? :D mit kéne kiírni ebben a kategóriában? Hogy melyik a legjobb csokitorta recept?
2015. ápr. 23. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azért járok fel ide, hogy okosakat mondjak, mint például az imént is. És nem hiszek neked "Soha nem írtam még ki kérdést ide", hát persze! Mi szkeptikus nem szoktunk hinni senkinek.
2015. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pont a hozzád hasonlók miatt nem írtam ide eddig, mert tudtam,hogy lesz legalább egy ember akinek ezzel megkeseritem az életét :dd
2015. ápr. 23. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pont a hozzád hasonlók miatt nem írtam ide eddig, mert tudtam,hogy lesz legalább egy ember akinek ezzel megkeseritem az életét"

Hát épphogy az életemet nem tudod megkeseríteni, mert nekem nem oszt nem szoroz, hogy miben hiszel. Maximum a sajátodat tudod megkeseríteni, és nincsenek hozzám hasonlók, mert én egy külön egyéniség vagyok. Ha akarok tudok normális is lenni, legalábbis játszani egy szerepet módjuk így:


Kedves kérdező, ha azt vesszük számításba, hogy az álmok csupán a fantázia és az emlékek egy csipetnyi érzelmekkel megfűszerezve megkapjuk a választ a kérdésünkre. Nos, hogy tetszett? ;)

2015. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!