Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt és nem...

Furcsa álmom volt és nem tudom milyen irányba induljak, hogy megfejtsem, tudna segíteni vvalaki?

Figyelt kérdés
Álmomban egy erdős hegyen sétáltam, minden zöld volt, nyári fülledt késő délután lehetett. A domb alján volt egy tó, gondoltuk, csobbanunk egyet, de kiderult, hogy a víz épphogy csak térdig ér és a tó alját éles fémhulladék fedi, ezért nem tudtuk letenni a lábunkat, mert akárhányszor próbáltam meg, megvagta valami. G kivett egy vasrudat és mondta hogy anno ide temette el vmelyik ismerősét. (álmomban egy halott rokonom is ott volt, de csak állt és nézett). Mostanában nagyon sokat álmodok tavakkal, pedig utoljára nyáron voltam tónál.
2015. ápr. 23. 11:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Először is tanulj meg ragozni, másodszor pedig a szavaiddal élve mindenki abban hisz amiben akar. Ne szólj bele olyan kérdésbe, ami téged nem érint.
2015. ápr. 23. 22:19
 12/12 anonim válasza:
Van olyan könyv és weboldal, hogy álmoskönyv. Weboldal: [link] Ez talán segít.
2015. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!