Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segitene nekem h mit...

Valaki segitene nekem h mit jelenthet az almom?!

Figyelt kérdés
Az ejjel azt almodtam h mentem fugat mosni a furdoben de nem mertem a tukorbe nezni es aztan bele nezten es neg ijedtem h valaki van a hatam mogot es az en voltam aztan nagyon csunya szemekel nezrt ram es mintha a levegobe lettem volna es aztan fel keltem. Kerem valaki segiteni?

#Sajat magam latam #a hatam mogot #a tukorbol
2015. máj. 23. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy menekülsz magadtól. De miért is?
2015. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan mostanában, hogy valami horrorfilmet néztél? Mert bizonyos filmek után előfordulhat. Vagy esetleg aznap valami kellemetlen dolog törtéhet veled a fürdőszobában. Például levertél valamit,ami összetörött, vagy éppen akár tükröt törtél össze. (akár máshol a lakásban). Sokszor kezdenek rémálmodni azok az emberek, akik összetörnek egy tükröt és egy kicsit is babonásak.


Az álmoskönyvemben megnéztem, és ha magadat másnak, ijesztőnek látod a tükörben az azt jelenti, hogy befolyásoltnak érzed magad. Esetleg idegen, tőled nem megszokott gondolatok járnak mostanában a fejedben, vagy nem megszokott cselekedeteket hajtasz végre.


A fürdőszoba is titkokat jelent általában, attól függ.


Viszont lehet álombeli, vagy valós tükrös félelmed, rossz emléked, hiszen ahogy írtad is, féltél belenézni.

2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem felek magamtol. Es nem is tortem semit osze a furdoben

De nem egyszer vannak mar rem almoim ... ez csak egy a sok kozul.. nem ks vagyok babonas egyatalan. Volt mar ojan almom is h almomban nem tudok mozdulni sem megszolalni es egyszer a labomnal valami nő volt fekete haju es fujtogatni kezdet ... es valamit kiabalt nekem de nem hallotam semit aztan fel keltem. Folyton ilyesmi almok gyotornek az ejjel es ez is nagyon rosz volt. Miota ilyeneket almodom felek magam a sotetben.

2015. máj. 23. 12:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Szereted magad, elégedett vagy?
2015. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Semi bajom magamal.elegedet vagyok magammal szerinten
2015. máj. 23. 12:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Alvási paralízised van. Ez olyankor jelentkezik,amikor Te már felkeltél,de a tested még nem / a tested már alszik,de Te még nem. [link] Nekem is nagyon gyakran szokott lenni.Most is volt,mindig van... Tudatnod kell magaddal,hogy ez nem a valóság és valamivel jobb lesz,bár tudom,hogy nagyon nehéz,mert elég valóságosnak tűnnek a dolgok körülötted,amiket átélsz. Még én sem tudom a módját,hogy ennek hogyan lehetne véget vetni :/


Az álmod kapcsán. Nem vagy elégedett magaddal? Nem mersz szembenézni a valósággal,a mi voltoddal ? Azért is álmodhattad,mert nem mered felvállalni magad,ami szorongásban tart. Nem mersz megnyílni az emberek előtt,bujkálsz ,nem mered felvállalni magad. (ezért nem mertél belenézni a tükörbe,mert tudtad,hogy magadat fogod látni,de nem úgy,ahogy valóban látni szeretnéd magad) Csak a szorongás miatt ez rémálom formájában jött elő benned. Én így gondolom.

2015. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Upsz,nem láttam,hogy már volt ilyen feltevés...
2015. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van okod félni?
2015. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
El olvastam a linket amit be kuldtel es igen lehetsegesnek talal h igaz ram is. A tukorel lapcsolatban es akkor nem magamtol feltem hanem valaki mastol.. volt ilyen tukros de akkor mas hejzet volt a konyhaban ultem a baratomal es ettunk eppen es ugyanolyan szemely jot a konyhaba mint a baratom ugyanugy nezet ki es be ment a furdobe es utana mentem es a tukorbol latam csak az arcat es total mas szemei voltak olyan gonoszan nezer ram... nem tudoom ensem mit csinalhatnek ezekel az almokal de nagyom roszak:/// es minden ilyen almomban tudok gondolkodni ez mierr lehet?
2015. máj. 23. 12:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert elégedetlen vagy a szexxel, de a barátod nem akarod megcsalni.
2015. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!