Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A test elhagyása csupán...

A test elhagyása csupán puszta illúzió volna?

Figyelt kérdés

Sok ember állítja, hogy meditálás alatt; vagy alvásparalízis jellegű jelenségek mellett, valamilyen rövidebb időtartamra sikerül a lelkének kilépni a testéből.


Az előbb két dolgot álmodtam.

Első:

Az egyikből csak arra emlékszem, hogy valahová/valamiért fel akartam menni egy pláza lépcsőházához hasonló helyen.

Azt vettem észre, hogy más az út, mint lennie kéne. Olyan volt a végén, mintha egy fehér kőcsúzdában másznék felfelé és mikor kiértem volna már olyan meredek és szűk volt, hogy alig tudtam kimászni belőle.

A lényeg, hogy egy parkolóba kerültem és ismerősnek tűnt a hely, majd hirtelen a szememmel lenéztem (talán oda ahová menni akartam) és akkor lassan felébredtem olyan jelenség mellett, hogy forog szemem és sikiítás/kiabálásszerű hangot hallok a fülemben, mint amit a mikrofonok csinálnak.

Második:

Kint álltam egy erkélyen. És a villanypóznán lógott egy fennakadt elég nagy plüssmedve, talán arc nélkül. Nem volt sem nappal, sem este. Azt hiszem az egén voltak csillagok.

A lényeg, hogy felnéztem és úgy éreztem hogy kiugrok a testemből. Éreztem, hogy már csak a lelkem megy tovább. Meg akartam nézni más helyeket (mert repült a lelkem és nem volt súlya), de rádöbbentem, hogy igazából ez rohadtul nem a valóság. A valóság nem ilyen és nem lehetek ott ahol vagyok.


Több alvási paralízisem volt már. Sokszor volt olyan érzésem, hogy elhagyom a testemet és több alkalommal beláttam, hogy amit látok nem a valóság. Pedig volt olyan érzésem is, ami valósnak tűnt.

Most akkor csak illúzió az egész jelenség vagy mások mást tapasztalnak?


Nem tudom az számít-e valamit, hogy elég fáradt voltam előtte és hallottam egy elég furcsa galambot. Ilyen galambot még nem hallottam.

Ezen események után meg mindig olyan kipihent leszek.


Közvetlen az álom után még akartam volna kérdezni valamit, ami tök logikusnak tűnt, de már nem emlékszem rá. Valamit a fel-le nézéssel meg alfa állapottal kapcsolatban.


Van aki már valaha elhagyta a testét és komolyan ért el vele valamit?



2015. jún. 17. 08:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Most meg úgy éreztem, hogy ébren vagyok teljesen olyan kicsit ülő helyzetben.

Aztán láttam, hogy három lábam van és ezsembe jutott, hogy ezt is akartam írni. Ekkor hirtelen furcsán kedztem érezni magam. Olyan volt, mintha kicsit ráz valami, de nem fáj, nincs hangja, csak a kép mozog meg és a lábaim, na de azok nagyon. Egyre jobban rezegtek és már háromban láttam a világot magam előtt, mint aki hármat lát. Úgy éreztem, hogy kiugrik a szívem a mellkasomból. Meg próbáltam felállni és csak száraz levegőt éreztem. Olyan volt, mintha teljesen üres lenne a tüdőm.

És komolyan nem tudom mi van. Kicsit dezsavűm van :D

Már nem tudom eldönteni, hogy ez is álom volt-e vagy még nem keltem fel. Mert olyan dolgra emlkészem, hogy ide siettem írni. Viszont a szoba is más volt. Volt benne egy nagy szekrényszerű akadály az útközepén. A monitor pedig felül is és oldalt is el volt takarva egy térképpel. Aztán láttam a szomszédot veszekedni a másik házban, de a többit már nem írom le. Tuti álom volt, a hihetetlen elemek miatt. Csak az kérdés, hogy a gépes részt =a második részét az álomnak) most álmodtam, amíg ezeket a sorokat írom vagy az is előtte volt.

2015. jún. 17. 09:57
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak arra emlékszem, hogy jövök ide írni elég rossz állapotban. De mégis itt vagyok a valóságban is :D. Lehet, hogy álmodtam, aztán ide jöttem? Vagy itt álmodtam írásban közben a másik részt, csak dezsavűm van?
2015. jún. 17. 10:00
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez komoly, amit leírtál, szerintem célszerű lenne felkeresni egy szakembert, amíg még viccesen fogod fel a dolgokat, mert egyébként ez nem normális, hogy a valóságot ilyen szinten nem tudod elkülöníteni az álomtól.


Nem tudom mennyire ismered a Dr. House sorozatot, abban is volt egy ilyen eset. Szóval én a helyedben, amíg nem komolyabb a dolog, saját érdekemben minél előbb felkeresnék egy orvost, vagy pszichoterapeutát.

2015. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Sok ember nem tudja megkülönböztetni az álmot a testelhagyással. Ha nem nem vagy biztos abban, hogy álmodtál-e, vagy elhagyta-e a lelked a testedet, akkor az csak álom volt. A testelhagyás az olyan, hogy nem téveszthető össze az álommal.
2015. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, hogy csak unatkoztál és trollkodsz, vagy valóban ezt álmodtad és történt veled. Ugyanis észrevettem, hogy a kommentjeid nagy része poénos trollkodás :-)


De ha tényleg komoly, akkor írok komoly választ is:


A test elhagyása nem illúzió, velem is megtörtént már nem egyszer. Ha hirtelen könnyünek érzed magad és a teret amiben vagy, végtelennek érzed, akkor elhagytad a tested. Az ami veled történ érdekes olvasmány volt, lehet, hogy egy része tényleg megtörtént veled, de ugye nem tudhatod hogy mi történt meg és mi nem, mivel nem tudtad eldönteni, hogy álmodsz-e vagy sem. Ha legközelebb ilyen történik veled, hogy nem tudod eldönteni, akkor vegyél elö egy könyvet, nyisd ki, olvasd el belöle az elsö mondatot majd csukd be. Aztán megint nyisd ki ugyanott és ha az elsö mondat már más, mint amit olvastál, akkor álmodsz.

2015. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Apád testét sikerült elhagynod. :-))
2015. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem a lelke hagyja el a testét.

Hanem a tudata, tehát a tudatosságát vetíti ki egy másik síkra.

Valószínűleg, tudatodon kívül Asztrál projekciót hajtottál végre.

2015. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es! És mi a tudat?
2015. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért történnek itt más furcsa dolgok is, de már múltkor is kiírtam egy kérdést ezzel kapcsolatban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6936..


A #12,#13,17 válasz a lényeg.

Volt amikor az ablakot nem lehetett nyitni, mert valami fogta. Illetve egyik csakrámon 2-3 hónapja megjelent egy jel.


Én biztos vagyok benne, hogy csak álmodtam. Az esetek álomban tűnnek/érződnek valóságnak. Illetve a fejbúgásos vagy fényjelenséggel járó test elhagyások inkább kellemetlenek voltak egy időben.

Ma csak az volt a furcsa, hogy amíg ide jöttem a géphez is még ebben az állapoatban lehettem. Mert csak az álmos idejövetelre emlékszem.

2015. jún. 17. 14:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Akik valóban elhagyták a testüket, be tudták maguknak bizonyítani? Úgy értem, hogy valós új infót szerezni így?
2015. jún. 17. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!