Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet ez az álom?...

Mit jelenhet ez az álom? Isten falu meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy Isten egy egy derűs reggelen megkért engem, hogy építsek neki egy falut. Nem volt mit tenni, mivel féltem Isten haragjától úgy döntöttem, hogy nekifogok falut építeni (annak ellenére, hogy nem vagyok kőműves). Miután végeztem az építkezéssel Isten azt kérte, hogy építsek ólat a disznóinak, hát azt is megcsináltam. Aztán kérte főzek le neki kávét. Nem telt el sok idő lefőztem neki egy adag kávét. Isten aztán mondta, hogy vegyek neki egy csomag cukrot és egy doboz cigarettát. Na már onnan egy kicsit mérges voltam, de nem volt mit tenni megcsináltam azt is, mert féltem Istentől. Nem telt bele sok idő egy újabb kéréssel fordult hozzám. Isten így szólt: "hozzál nekem sztriptíz tanácsokat." Nem volt mit tenni kerestem neki sztriptíz tanácsokat, de csak csámpást egy molettet és egy irdatlan jó nőt találtam. Eleinte nem akartak velem jönni, de meggyőztem őket, hogy Isten elé kell járulniuk. No beszéltem ott fűt-fát, amíg nemcsak belementek. Beletelt néhány órában, amíg odaértem, hiszen nem volt közel a nagyúr faluja, amit én építtettem neki. Tehát néhány óra múlva már ott voltam, vittem a lányokat Isten színe elé, de Isten olyannyira megharagudott rám, hogy hoztam neki egy csámpást és egy molettet, aki egyébként kövér volt, hogy mérgében pokolra juttatott, ahol is üstben főztek az ördögök. Isten pedig összeházasodott a harmadik lánnyal, én pedig szenvedtem, mint az állat. Mit jelenthet?
2015. júl. 23. 08:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Ez nem kamu, hanem az egyik álom a sok közül. Hidd el, hogy ilyen hülyeségeket szoktam álmodni, mert nyilván ezek is tükrözik az egyedi személyiségemet. Sokszor írtam az álmaimról itt, és azok sem voltak különbek ennél.
2015. júl. 23. 22:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg már túlságosan megszállottja vagy ezeknek a gondolatoknak és ezért látsz ilyeneket. Az agyadra ment.
2015. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!