Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy apukám folyamatosan kezd megsüketülni?

Figyelt kérdés
Nagyjából arra emlékszek, hogy nagyon dühös volt, nem akarta először elmondani, hogy rosszabbul hall, majd orvost kerestünk hozzá, mert kezdett megsüketülni.

2015. aug. 25. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A valóságban van bármi gond akár apukád, akár más családtagod hallásával, vagy visszatudsz esetleg olyasmire emlékezni, hogy hallottál mostanában valakit ilyesmiről beszélni?
2015. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
Szerintem ne tegyél olyat hirtelen haragból, ami után olyan következmények vannak, amiről tudsz, de nem érdekel.
2015. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Félelem, attól hogy apukád megsüketül. Ezt jelenti. Ha pl. még dolgozik apukád, és a foglalkozásához kell, lehet, hogy azért félsz, mert nem fog tudni dolgozni.
2015. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jelentheti azt, hogy Apuka valamit "nem akar meghallani", vagy valamiről nem akar tudni - mert nem látja jónak, vagy nem látja a megoldást. És ez a valami veled kapcsolatos.
2015. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy szarul alszol.
2015. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos egy ideje nem dolgozik, mert más betegsége van, de nincs köze a füléhez. Csak annyira furcsa volt és úgy megijedtem, mert nagyon rossz volt. Miután leírtam a kérdést eszembe jutott, hogy az én hallásom is kezdett egyre rosszabb lenni.
2015. aug. 25. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy hazudik az álmod.

Folyamatosan kezdeni emgsüketülni, ilyen nics.

Kezdeni csak egyszer lehet.

2015. aug. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!