Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van hogy állandóan azt...

Mitől van hogy állandóan azt álmodom hogy kiesik vagy kitörik egy fogam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mit meg nem adnék a szexuális álmokért:D
2010. márc. 12. 16:29
 12/16 anonim válasza:
Egyszer nekem is volt egy ilyen hülye álmom nem is olyan rég, sorban estek ki a fogaim maguktól.
2010. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A fogak az önérvényesítés látható formáját szimbolizálják: „kimutatjuk a fogunk fehérét”.

Törmelékes tönkremenése és kiköpködése a haragunk szétaprózódását jelenti: a dühöt nem ott és akkor fejezzük ki, ahol keletkezett, hanem, miután felőrölte nyugalmunkat, „találomra” szétköpködjük, többnyire ártatlan áldozatainkra. Egyben kieső fogak az agresszió teljes visszatartására, vagy a túlzott kieresztése miatti bűntudatunkra utal."

[ [link]

2010. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha kiesik az álomban a fog akkor halált jelent. A disznóölés is halált jelent.
2010. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én anyám is egyfojtában ezt álmodta egy csomó ideig,és meghalt az apósa.Mikor meghalt abbamaradtak az álmok!


Én meg a nagy metró robbantás előtt álmodtam egy fura sebhelyes arcú fickóval.


És a kutyám fura halála előtt pedig azt álmodtam,hogy a legjobb barátnőm nemrég meghalt hörcsöge ólálkodik körülötte,ő pedig fél tőle,erre másnap máig érthetetlen módon relytélyes körülmények között(eggyik pillanatban vidáman játszik,másikban alig bír állni és levegőt is furán veszi és 20 percen belül megfullad) meghalt.


Úgyhogy az álmok valóban jelenthetnek ilyesmit!

2010. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
SZERETKEZNI (Önmagáért beszélő álom) - Ha valaki olyannal szeretkezel, ami megdöbbent, esetleg irtóztat: keresd: azt a személyt, aki álombeli szeretkezőpartnered ismeretségi, baráti körében található, és akire ébren nem mersz gondolni. Szeretkezni igen tiltott személlyel: bátorság; egyenes jellem; jó feladatmegoldó, elemző képesség.
2010. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!