Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Álmaimban...

Mit jelenthet? Álmaimban mindig azt mondják, hogy itt vannak, nem mentek sehova.

Figyelt kérdés
Nehany eve nagyszuleim meghaltak. Eloszor nagymamam aztan ket evre ra nagyapam. Nagyapam halala elott "megjelent" az agyam elott. Azota szerintem fel evente "latom" oket vagy csak furcsallok este valamit. Legutobb arra kelltem fel higy valaki megfogta a bokamat s felkelltett :) az utobbi 2-3 almomban mindig arrol beszelgetek veluk, hogy ok itt voltak a kisszobaban, nem mentek sehova, biztos csak nem vettem eszre oket..... Valakinek hasonlo tapasztalat ? :)

2016. máj. 4. 20:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem tudod/akarod elengedni oket
2016. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tudod elengedni őket es ezt meg is értem

De nekik nagyon is jó lenne ha elengedned őket mert amíg csak egy személy nem tudja ezt megtenni ok itt ragadnak

2016. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es hogyan tudnam elengedni oket?
2016. máj. 6. 08:50
 4/4 anonim válasza:

Ne gondolj rajuk annyit

Legyen eszedbe hogy ok mar meghaltak

Ha elengeded nekik is jobb lesz, hianyozni fognak nagyon de sajnos ez az elet rendje

2016. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!