Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az üzenete az álmaimban?

Mi lehet az üzenete az álmaimban?

Figyelt kérdés

Kétszer is álmodtam jézussal.


Először azt álmodtam hogy a templomban vagyok az oltár előtt. Az oltár belsejében volt egy kis ajtocska ahonnan a keresztelőkor szokta ki venni a pap a szentelt vizet és olajat.


A valóságban is így van!


Egyszer csak hirtelen be kerültem ebben a kis ajtó belsejében ahol minden szín tiszta arany volt és a közepén állt egy szintén arany bárány.


A második álmomban Jézus szemben állt velem és azt mondta hogy közeleg a háború és a végén még valamit mondott egy gyermekről de arra nem emlékszem.


Nem tudom meg fejteni és nem is tudom meg kérdezni senkitől a férjemen kívül :-(

Ki mit gondol? Van jelentősége?

Nagyon köszönöm szépen.


2016. máj. 8. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jelent valamit. Valószínűleg én voltam az a gyermek.

De azért bemásolok neked egy részt a Bibliából, ha megengeded....



Jeremiás próféta könyve » 23. fejezet

21

Nem küldöttem e prófétákat, de ők futottak, nem szólottam nékik, mégis prófétáltak.

22

Ha tanácsomban állottak volna, akkor az én igéimet hirdették volna az én népemnek, és eltérítették volna őket az ő gonosz útaikról, és az ő cselekedetöknek gonoszságától.

23

Csak a közelben vagyok-é én Isten? azt mondja az Úr, és nem vagyok-é Isten a messzeségben is?

24

Vajjon elrejtőzhetik-é valaki a rejtekhelyeken, hogy én ne lássam őt? azt mondja az Úr, vajjon nem töltöm-é én be a mennyet és a földet? azt mondja az Úr.

25

Hallottam, amit a próféták mondanak, akik hazugságot prófétálnak az én nevemben, mondván: Álmot láttam, álmot láttam.

26

Meddig lesz ez a hazugságot prófétáló próféták szívében, akik az ő szívök csalárdságát prófétálják?

27

Akik el akarják az én népemmel felejtetni az én nevemet az ő álmaikkal, amelyeket egymásnak beszélnek, miképpen az ő atyáik elfeledkeztek az én nevemről a Baálért?

28

A próféta, aki álomlátó, beszéljen álmot; akinél pedig az én igém van, beszélje az én igémet igazán. Mi köze van a polyvának a búzával? azt mondja az Úr.

29

Nem olyan-é az én igém, mint a tűz? azt mondja az Úr, mint a sziklazúzó pőröly?

30

Azért ímé én a prófétákra támadok, azt mondja az Úr, akik az én beszédeimet ellopják egyik a másikától.

31

Ímé, én a prófétákra támadok, azt mondja az Úr, akik felemelik nyelvöket és azt mondják: az Úr mondja!

32

Ímé, én a prófétákra támadok, akik hazug álmokat prófétálnak, azt mondja az Úr, és beszélik azokat, és megcsalják az én népemet az ő hazugságaikkal és hízelkedéseikkel, holott én nem küldtem őket, sem nem parancsoltam nékik, és használni sem használtak e népnek, azt mondja az Úr.

2016. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itt keress magyarázatot az álmodra. Ha tényleg Isten akart üzenni neked, jobb ha kéred, mutassa meg a jelentését.

Off: Első! Hogy adhattál ilyen nicknevet magadnak?!

2016. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló ne is haragudj de ilyen névvel válaszolni nem igazán hívő jelre int.


Második válaszoló köszönöm, imádkozom minden nap és szoktam de ezt még konkrétan nem kértem.

2016. máj. 8. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyhénszólva valószínűnek tartom hogy nem jelent semmi különöset. Miért? Mert én tudom irányítani az álmaim, és én ha megjelenne jézus az álmomba át tudnám alakítani azzá amivé csak akarom, magyarul az álmokban semmi misztikus nincs. Bár a háborús dolog lehet hogy igaz Oroszország mocorog, Budapesten a kerülteben ahol lakom új bomba szirénákat telepítettek mindenhova.
2016. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!