Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kezdek egyre inkább megijedni,...

Kezdek egyre inkább megijedni, meg tudná nekem valaki mondani, hogy mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Három napja álmodok a halállal, és mindegyik köthető valamilyen szinten édesanyámhoz. Nem nevezném őket rémálomnak, inkább lelkileg kimerítő és nagyon fájdalmas...

Az első éjjel édesanyám halt meg, a családom titkolta előttem, csak akkor mondták el, hogy már nincs köztünk többé, amikor hazamentem.

A második éjjel betörtek hozzánk (én nem voltam otthon), mindenkit a pincében zártak. Amikor hazaértem, én engedtem ki őket, és édesanyám mondta el, hogy a kutyám elpusztult, nem bírta a feszültséget (több mint 13 éves a kutyám, és nagyon jól van még mindig)

Az utolsó ismeretlen helyszínen történt, anyum mondta el, hogy a bátyja meghalt. Én meg csak értetlenül néztem, hogy ez nem lehet, hiszen a nagybátyámat 14 éve temettük el (ez igaz). Erre ő azt mondta, hogy az csak félrevezetés volt, de most tényleg meghalt. Mindhárom alkalommal a zokogásra és a fájdalomra keltem fel.

Ami még fontos lehet, hogy nagyon családcentrikus ember vagyok, jelenleg 1000 km-rel vagyok távol tőlük, és anyum tartósan beteg, ami miatt nem titkoltan is aggódok. Én nem értek az álomfejtéshez, de félek, hogy mi van, ha tényleg valami fontosat jelentenek. Tud valaki segíteni, vagy keressek fel egy szakembert?

Köszönöm előre is


2010. máj. 6. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy másodjára küldöm el, de sztem az elsőt nem kaptad meg.


Szóval szerintem ne aggódj! Hiszek a megérzésekben, de szerintem a te esetedben nem erről van szó. Én arra gondolok, hogy annyira aggódsz anyukádért és annyira megvisel a távollét, hogy ezért álmodod ezeket. Az álmaink a tudatalattinkat vetíti ki, tehát ami foglalkoztat téged, ami miatt aggódsz, azzal álmodsz. Szóval ne aggódj feleslegesen, nem lesz anyukádnak semmi baja.

2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy aggódsz és emiatt álmodod ezt, nincs nagyon mit fejtegetni ezen. Beszélj többet az otthoniakkal, hogy megnyugodj, hogy rendben mennek a dolgok.
2010. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakembert szerintem hiába keresnél föl, mert ezeket az álmokat csakis te tudod megfejteni. Jobbulást kívánok anyukádnak, és (ha megteheted) utazz haza hozzá, hisz nem tudni még mennyi ideje van hátra. De szívből remélem, hogy meggyógyul. :)
2010. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igyekszem megnyugodni:)
2010. máj. 6. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit szólni az álmodhoz,de ha "szakértőkre"van szükséged,nézz be a lélekvándorra.Ott úgy tudom, nagyon ügyes ,gyakorlott álomfejtők is vannak.És az ingyen is van:)


www.lelekvandor.hu

2010. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hinném h ez azt jelentené feltétlen h meg fognak halni a szeretteid. általában ha valami rosszat álmodik az ember akkor az jot jelent és forditva.de jelentheti azt is az álmod h mivel igy hirtelen szakadtál el anyudtol szval ez egy elég nagy elválás és a halál is az elválást jelképezi.ennek van igy értelme?nem tudom jobban megfogalmazni.én egyszer azt álmodtam h az öcsém annyira köhögött h belefulladt én meg csak hallgattam mert lusta voltam átmenni. utánna egy fél évig nem tudtam ugy aludni h csukva van az ajto és ha csak megmocant én rohantam át.de kihevertem és nincsen semmi baja ennek meg már vagy 5 éve.szval ne aggodj.hivd anyud többször és el is fogod felejteni az egészet.
2010. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, valószínűleg igazatok van, túlaggódom magam. Tegnap beszéltünk egész sokat, hónap végén megyek látogatóba, és egész nyugodt éjszakám volt. Köszönöm a megnyugtató szavakat:)
2010. máj. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!