Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akkor én most "médium" féle...

Akkor én most "médium" féle vagyok?

Figyelt kérdés

Múltkor azt álmodtam,hogy egy szőke nő a férje koporsója felett áll a szabadban és magát hibáztatja a halálért.

Másnak este bekapcsolom a tévét egy olyan adón amit addig soha sem szoktam nézni,és elkezdtem egy olyan sorozatot nézni amit még soha.Rá 10 percre ugyan az a jelenet ment a tévében amit én homályosan megálmodtam.

Akkor most ez mi volt? Előre is köszi!


2010. máj. 7. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj, ha elkeserítelek, de nem hinném, hogy médium vagy. Inkább arra gondolok, hogy az a bizonyos 6. érzék, a "megérzés", amely igencsak aktivizálta magát álmodban, válthatta ki, hogy megálmodtad. De inkább a véletlenre bíznám. Hidd el, énis álmodtam cifrákat, amik végülis megvalósultak, de mégsem tartom magam jósnak, médiumnak, inkább szerencsésnek, és mázlistának.

Bár az utóbbi időben ez nemigazán van így .. :)

2010. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a déjá vu...

Utána még percekig tudom mondani, hogy mi lesz a (pl.) tv-ben a jelenet.

2010. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Valahol láthattad futólag azt a képet, úgy hogy oda sem figyeltél rá, mondjuk porszívózás közben ment a tv s rápillantottál. Aztán este, mikor rendszereződnek a gondolatok előkerült...
2010. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De már nem ez volt az első ilyen álmom.És a tévében biztos,hogy nem láttam az előtt ezt a jelenetet mivel soha,de soha nem nézem azt az adót és főleg nem azt a sorozatot mivel utálom!
2010. máj. 7. 15:12
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem médiumra gondoltam csak ez a szó jutott az eszembe.
2010. máj. 7. 15:13
 6/23 anonim ***** válasza:

hogy utálhatsz valamit, ha még sosmem nézted meg? :P :D

bocs az offért.

kérdésre - velem is volt ilyen, mi vagyunk a szerencsések.:D

2010. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy medium, valoszinuleg megiscsak lattad valahol (vendegseg, ujsag, plakat, vagy megis azon az adon maradt a tv) esetleg hallottad ismerostol vagy a radioban, es nem is figyeltel fel ra, sot az se biztos, hogy ugyanazt almodtad, csak valami hasonlot, es mikor lattad a tv-ben, az agyad kiszinezte az almod.:)
2010. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jó,de már mondtam ,hogy nem ez volt az első és nem csak tévébeli "élményem" volt.

Akkor elmesélek még egyet :

A legjobb barátnőm szüleinél születtek kiskutyák.(Épp kiskutyát kerestem és a barátnőm egyszer csak szóba hozta)

Két-három napra rá azt álmodtam,hogy egy férfi elássa egy dobozba a kiskutyáit, rottweilereket. Másnap felhívom a barátnőmet,hogy mégis kell kiskutya és egyáltalán milyen fajta.És ekkor jött a döbbenet:azt mondta,hogy roti és sajnálattal közli, de édesapja mivel nem kellett senkinek sem egy se elásta őket...

2010. máj. 7. 17:43
 9/23 anonim ***** válasza:

egyszerű jövőbe látó képesség,a médium az ha jól tudom közvetíti valakinek az üzenetét,pl halott lelkeknek..

Vigyázz rá,írd le őket,és ne hagyd hogy elfelejtsed!!

2010. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem mondanálak "médium" félének, de valószínűleg van valami különös képességed.És most jöjjön egy kis OFF: Én (ha jól emlékszek) eglsz kicsi koromban, óvodás lehettem, amikor álmodtam egy gonosz emberről, és láttam az arcát is...Nagyon ráncos, torz és valószínűtlen volt.Később, általános iskola alsó tagozatban pedig láttam a TV-be ugyanazt az arcot, csak nem olyan homályosan...Igaz, hogy nem emlékszem konkrétan az álomra, de valószínűleg tényleg ezt álmodtam, mert különben eszembe sem jutott volna, hogy én ilyet álmondtam...
2010. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!