Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés! Ki akarja, hogy...

Álomfejtés! Ki akarja, hogy megfejtsem azt, hogy mit álmodott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Aki akarja, hogy megfejtsem, azt hogy mit álmodott az írja le egy szóban, hogy mit álmodott és én megmondom, hogy mit jelent!
2010. máj. 14. 20:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kérdező egy kissé be van úszva. Most írja a válaszokat.... Türelem :-)
2010. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Picim, 1 szóból LEHETETLEN megfejteni egy álmot. Pl. ha gyilkosság, nem mindegy, hogy te ölsz meg valakit, téged ölnek meg, vagy látod, hogy valaki megöl egy másik embert... Nem ugyanaz... És nem HANGOSKÖNYV, hanem ÁLMOSKÖNYV, Krúdy Gyula is írt egyet, ismerem, mert nekünk is megvan, de benne van az is, hogy ez ebben a formában CSAK SZÓRAKOZÁS, nem komoly, és egy álom megfejtéséhez ennél több kell.
2010. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem is igazán szol hozzá !!

Ne várjátok, itt csak a válaszadok számára megy kia a dolog!!

2010. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó:


kamukérdés



fejtsd meg!

2010. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
létra (illetve nem volt lépcső, csak létra helyette, de azt is elvette valaki, és nem tudtam felmenni a szobámba)
2010. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
iskola-visszatérő álom
2010. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Édesanyám meggyilkolása szemem láttára :'( / ezután sírva ébredés...T_T/ Számít az, hogy a gyilkos előtte rám nézett és gúnyosan nevetve keresztet vetett? :S
2010. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
16:24 - Egy álom pontos megfejtéséhez minden apró mozzanat számít, az is, hogy hol történt, az is, hogy az álmon kívül hogy viszonyulunk az álombeli eseményekhez, helyekhez, szereplőkhöz (a te álmodban pl. a keresztvetés). De a kérdező úgyse tud megfelelő választ adni, mert aki szavakból akar megfejteni egy álmot, az ugyanúgy kontár, mint a napi-heti-havi horoszkópok a tévében, rádióban, újságban, neten...
2010. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
16:24-es vagyok. Én ezt tudom, de egy próbát megért ;) XD Egyébként alapvetően nem vagyunk túl vallásosak, úgyhogy nem értem... :/
2010. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Ahoz képest senkinek sem válaszolt eddig.... ennek mi értelme volt.
2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!