Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban felakasztja magát egy régi ismerősöm?

Figyelt kérdés

Hárman voltunk egy szobában, én egy ismeretlennel beszélgettem, közben egy az ismerősöm a fejére húzott egy kis zsákot, nyakára tette a kötelet, és kirúgta maga alól a széket, mi meg azzal az ismeretlennel úgy beszélgettünk tovább, mintha misem történt volna, pedig végignéztük az egészet teljes nyugalommal.

Egyébként ez az ismerősöm 30 éve szobatársam volt a kollégiumban, de azóta se láttam. Igazából azt sem tudom, hogy hogy került az álmomba, mert iskola óta eszembe se jutott. Jól kijöttünk egymással, nem voltak problémák köztünk, de barátok se voltunk.


2017. máj. 16. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Azon se lepődnék meg túlságosan, ha nem sokára hallanál felőle, hogy felakasztotta magát.

Nem vagyok ezoterikus beállítottságú ezzel együtt tény, hogy van ilyen.

2017. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gondold át mit csináltál aznap mikor ezt álmodtad. az az napi emlékek/érzésekből jönnek létre az álmok. legalábbis én magamon ezt figyeltem meg.

pl.horrort néztél, vagy volt valami olyan hír amit tv/rádíó/újságban olvastál...stb.

2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsét.

Neki.

Azzal, hogy csak a TE álmodban történt.

2017. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:

Igen, valóban akár az is lehetséges, hogy tényleg valami baj történt vele, s a te álmodban ez megjelent, de a valószínűsége meglehetősen csekély, ugyanis nem köt benneteket össze erős érzelmi szál, az ilyenhez pedig ez szinte feltétel.

Lehetséges, hogy a világban vagy a környezetedben tapasztalható közömbösség, érzelmi sivárság zavar, mely emberek és emberek között tapasztalható, s ezt élted meg így álmodban. Sajnálattal konstatálod, hogy ennyire hidegen hagyja az emberek jó részét a másikak sorsa. Amiért egy felakasztás képében jelent meg mindez, lehet azért, mert az elmúlt időben láttál/hallottál ilyenről valahol, vagy valamiért ezzel testesítette meg a tudatod.

Az már egy izgalmasabb kérdés, hogy miért pont egy 30 éve nem látott és rá nem gondolt ismerősöd szerepelt az álmodban. Ugyan elképzelhető, hogy az egész "csak úgy" történt, hiszen az álmaidban a tudatod a tudat alattidból merít, és ott minden és mindenki el van raktározva, az is, akit tudatosan már régen elfelejtettél, s most egyszerűen őt húzta elő az emlékeidből. Talán mert közömbös voltál iránta, s ezzel vont párhuzamot a tudatod a mostani érzelmed és az a személy között. Jóval kisebb valószínűséggel ugyan, de mint írtam az elején, előfordulhat, hogy vagy történt vele valami negatívum vagy eszébe jutottál neki és sokat gondolt rád mostanában valamiért... Ez nyilván már nehezebben deríthető ki.

2017. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem messze lakott, úgyhogy egy kis utánajárással megtalálnám, de nem fogok nyomozni utána.

Még magamon döbbentem meg, mert egy ilyen szituban biztos nem ülnék nyugodtan. Vagy ennyire közönyös lennék már, hogy még a pulzusom se emelkedik meg ilyentől?

2017. máj. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!