Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyosan beteg vagyok mentális...

Súlyosan beteg vagyok mentálisan, szerintetek egészséges nőnél ne próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Szorongás, depresszió, paranoia, ezek a betegségeim. Természetesen gyógyszerezem magam. Sokat gondolkodtam azon, hogy merjek-e közeledni egészséges nő felé. De nem merek. Félek, hogy a depressziós napjaimat nem bírná hosszútávon, és azt sem bírná idegileg hosszútávon, hogy néha rosszul vagyok. Szerintem ritka az olyan egészséges ember, aki meg tud maradni egy pszichés beteg ember mellett, és képes vele leélni a maradék életét. Ti mit gondoltok erről? Tényleg hallgassak a gondolataimra, és ne közeledjek egészséges nők felé? Ne is álmodjak egészséges nőről?

2017. máj. 1. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egészséges nő vagyok, bár van egy enyhe szorongásos zavarom és poszttraumás stressz szindrómám. De alapvetően már nem befolyásolja az életminőségemet. Nem utasítanék el élből egy ilyen férfit, de lehetségesnek tartom, hogy azért, mert megközelítőleg ismerem a problémát. Aki még nem találkozott ezzel, lehet, hogy nem tud vele mit kezdeni. Lehet, hogy valakinél ez nem lenne kizáró ok, de hosszú távon biztos, hogy okozna pár nehézséget. Próbálkozni azért szabad.
2017. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozhatsz, mert vannak rendes nők. De talán ha hozzád hasonló beteggel ismerkednél, könnyebb dplgod volna, egymást támohatnátok.
2019. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!